Představujeme vám JONATÁNA

Od 1. dubna 2021 nabízí společnost Fair Credit Czech novou bezhotovostní půjčku, kterou si klienti mohou sjednat rychle, snadno a především on-line!

JONATÁN vám půjčí až 150 tisíc korun – rychle, snadno, rovnou na váš účet

JONATÁN je novým členem rodiny Fair Credit. Vedle Tetičky (která půjčuje od 1 do 20 tisíc korun) a Fajn půjčky (hotovostní půjčka od 4 do 70 tisíc korun) je největším frajerem – půjčí vám až 150 tisíc korun, a to rovnou na váš bankovní účet. Půjčka JONATÁN je splatná v měsíčním režimu převodem na účet. Peníze můžete použít na cokoliv – nepotřebujeme znát účel vaší půjčky, nevyžadujeme ručitele ani ručení. Navíc všechno vyřídíme on-line! Tak se mrkněte na www.pujckajonatan.cz.

Spočítat JONATÁNA

Rozhovor: „Každému zákazníkovi nabídneme půjčku na míru.“

S Ing. Janem Vondruškou, ředitelem pro rozvoj nových produktů a kontaktního centra Fair Credit Czech, a jeho kolegou Stanislavem Holým, manažerem rozvoje, jsme se JONATÁNOVI trochu podívali pod pokličku.

Ing. Jan Vondruška (vpravo), Stanislav Holý (vlevo)
Stanislav Holý a Jan Vondruška (zleva) představují nového člena Fair Credit rodiny

Vaši bezhotovostní půjčku si pamatujeme pod názvem Fajn půjčka MAX. Proč se teď jmenuje JONATÁN?

JV: Tato změna má několik důvodů. V první řadě jsme chtěli zareagovat na současnou poptávku a převést naši Fajn půjčku MAX více do on-line světa. Chtěli jsme také našim zákazníkům nabídnout co nejširší portfolio půjček, aby měli z čeho vybírat přesně podle svých požadavků a možností, zkrátka každému zákazníkovi nabídnout půjčku na míru. A tak jsme rozšířili naši produktovou rodinu a máme pro zákazníky rychlou FÉROVKU, skromnější Tetičku, hotovostní Fajn půjčku a nově také bohatého „strýčka“ JONATÁNA. (směje se)

SH: Současná epidemiologická situace vedla k tomu, že zákazníci ve všech oborech více objednávají on-line a preferují bezkontaktní styk v obchodu. Chtěli jsme se tomu přizpůsobit, protože dbáme na zdraví a bezpečí našich zákazníků i obchodních zástupců, a proto nabízíme novou půjčku, kterou si zákazníci vyřídí snadno z pohodlí domova.

Proč právě název JONATÁN a obličej extravagantního pána?

JV: JONATÁN je trochu extravagantní, extrovertní, kontroverzní osoba, snadno zapamatovatelná. Název každému z nás něco evokuje – ať je to Strejček Jonatán od Olympicu, pejsek paní Kadrnoškové z Macha a Šebestové, nebo odrůda jablka… V každém ten název něco zanechá a nezapomene ho. A to je přece skvělé!

Jaké jsou JONATÁNOVY limity?

JV: Naši stávající zákazníci, kteří v minulosti čerpali Fajn půjčku MAX nebo nyní JONATÁNA, si od nás mohou půjčit až 150 tisíc korun. Pro nové klienty je limit 100 tisíc korun.

„Bezkontaktní, rychlé, snadné, každý z vás tu půjčku zvládne.“

Může mít klient souběžně Fajn půjčku i JONATÁNA?

SH: To bohužel v současné chvíli nejde. Tyto dvě rozdílné půjčky mohou mít klienti v rámci jedné domácnosti, ale ne jednotlivý zákazník.

Jak probíhá celý proces uzavření půjčky JONATÁN?

JV: Zákazník si jednoduše ze svého počítače nebo mobilu na našich webových stránkách vyplní žádost o půjčku (krátký formulář). Poté se mu ozve náš obchodní zástupce, požádá ho o dodání potřebných dokladů, které zákazník může poslat naskenované elektronicky nebo zanést osobně, pokud je to pro něj snazší. Následně bude instruován smskou a e-mailem k zaslání ověřovací platby 1 Kč na náš účet. Tuto platbu mu po kontrole vlastníka účtu pošleme zpět a v poznámce uvedeme kód. Poté bude zákazník opět smskou a elektronicky vyzván, aby si pročetl a zkontroloval svou smlouvu o půjčce, a pokud bude vše v pořádku, tuto smlouvu nám elektronicky podepíše. A je hotovo – peníze pošleme na jeho účet. Následně bude zákazník splácet půjčku každý měsíc rovněž na náš účet.

Co to znamená „elektronický podpis“?

JV: V našem případě je to velmi jednoduché, je to jen zadání kódu na konci smlouvy v zákaznickém portálu. Nemusí nic tisknout, ručně podepisovat a skenovat. Elektronický podpis znamená pouze zadání kódu.

 

JONATÁN

Jednoduchá a rychlá půjčka

On-line od A do Z

Na účet dostanete, na účet splácíte

Až 150 000 Kč bez ručitele

Třicet šest měsíců, nebo jen dvanáct – je to na vás

Á na cokoliv – bez udání účelu půjčky

Nebankovní společnost Fair Credit – férové jednání, lidský přístup, pod dohledem ČNB

Chci si půjčit od JONATÁNA

Další Novinky ve Fair Credit