Časté dotazy

Je nám jasné, že zodpovědnému rozhodnutí vzít si půjčku předchází dlouhé zvažování a že každému nemusí být zcela zřejmé všechny pojmy a postupy. Proto jsme pro vás připravili výběr nejčastějších dotazů. Pokud ani zde nenajdete odpovědi na své otázky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme! 

Peníze jsou klientům odesílány následující pracovní den po podpisu smlouvy a jsou připsány na účet nejčastěji již v den odeslání v závislosti na bance žadatele.

Naše půjčky jsou bezúčelové, takže záleží jen na vás, na co peníze využijete.

Zavolejte nám na 800 888 120 nebo napište svůj dotaz na fpmaxinfo@faircredit.cz a připojte své iniciály – jméno, příjmení, číslo smlouvy.

Důvěřovat nám rozhodně můžete. Licenci u ČNB jsme získali v roce 2018. Současně jsme členy APNÚ - Asociace poskytovatelů nebankovních úvěru, jejímž cílem je efektivní ochrana spotřebitele před půjčovateli, kteří nepřistupují ke klientům férově.

Žadatel může předložit doklady ve známých jazycích, tj. v němčině, angličtině, polštině, slovenštině.

Aktuálně obsazované volné pozice jsou vypsány zde: https://faircredit.jobs.cz/. Informace pro zájemce o pozici obchodního zástupce jsou uvedeny zde: https://www.faircredit.cz/prace-u-nas/nabor-obchodnich-zastupcu/.

Úvěry poskytujeme žadatelům po zkušební době.

Poskytujeme dva druhy půjček - hotovostní a bezhotovostní, a to ve výši od 4 do 150 000 Kč v závislosti na tom, o který druh půjčky se jedná.

Na základě zákona o spotřebitelských úvěrech musí každý, kdo nabízí jakékoliv spotřebitelské úvěry, složit zkoušky odborné způsobilosti. Garantem zkoušky je Česká národní banka, která testy na úrovni vysokoškolského učiva také připravuje. Všichni naši obchodní zástupci tedy musí povinně projít odborným školením a složit příslušnou zkoušku u ČNB.

Pro poskytnutí bezhotovostního úvěru je nutné založit si vlastní účet na své jméno.

Nemusíte. Půjčky poskytujeme bez ručitele a ručení.

Pokud už je hotovostní půjčka splacena, lze si požádat o bezhotovostní půjčku. Kombinace hotovostní a bezhotovostní půjčky není možná.

Po celé republice máme k dispozici 12 oblastních kanceláří. Tyto místa ale nejsou určena pro poskytování půjček.

Každou žádost posuzujeme individuálně a komplexně. Záznam v registru z minulosti neznamená automatické zamítnutí žádosti.

K hotovostní Fajn půjčce nabízíme pojištění CREDIT LIFE - pojištění schopnosti splácet.

Pokud už je insolvence skončena, můžete požádat o úvěr.

U hotovostní půjčky vyplácíme peníze nejpozději do 24 hodin od podpisu smlouvy.

Ano, hotovostní půjčky se vyřizují v domácnosti žadatele.

Pokud chcete požádat o změnu OZ, obraťte se na obchodního manažera, případně nám zavolejte na 800 888 120.

Jednoduše si vyplníte webový formulář se žádostí o půjčku. Poté se vám ozve náš obchodní zástupce, požádá vás o dodání potřebných dokladů. Ty mu můžete poslat naskenované elektronicky nebo zanést osobně, pokud je to pro vás snazší. Následně bude instruován smskou a e-mailem k zaslání ověřovací platby 1 Kč na náš účet. Tuto platbu mu po kontrole vlastníka účtu pošleme zpět a v poznámce uvedeme kód. Poté budete opět smskou a elektronicky vyzván, aby si pročetl a zkontroloval svou smlouvu o půjčce, a pokud bude vše v pořádku, tuto smlouvu nám elektronicky podepíše. A je hotovo – peníze pošleme na jeho účet.

Zájemce o půjčku musí doložit potvrzení od Cizinecké policie, že má povolení k trvalému pobytu na území ČR (občané EU) nebo povolení k dlouhodobému pobytu (občané třetích zemí). Pokud předloží toto povolení, posuzujeme dále jeho žádost podle standardních kritérií platných i pro občany ČR.

Aktuální přehled o nabídkách naleznete ve své klientské zóně (přihlašovací údaje jsou uvedeny v uvítacím dopise). Pokud jde o hotovostní půjčku, je nejrychlejší obrátit se s dotazem na svého obchodního zástupce.

Úvěry lze splatit předčasně. Poplatky spojené s předčasným splacením se řídí smluvními podmínkami. Předčasné splacení vyřídíte se svým obchodním zástupcem.

Úvěry lze splatit předčasně. Poplatky spojené s předčasným splacením se řídí smluvními podmínkami. O předčasné splacení nám zašlete svou žádost (spolu s vašimi iniciály – jméno, příjmení, číslo smlouvy) na info@pujckajonatan.cz.

Proč si vzít půjčku právě od nás?


Máme licenci
od ČNB Spočítat půjčku

Garantujeme vám
osobní přístup našich zástupců Spočítat půjčku

Naše půjčka je
bez skrytých poplatků
Spočítat půjčku

Máme bleskové
vyřízení půjčky Spočítat půjčku

Naše půjčka je
bez ručení
Spočítat půjčku

Naše smlouva
je srozumitelná a pro lidi Spočítat půjčku

3 kroky pro získání půjčky

  1. Nechte nám na sebe kontakt
  2. Zástupce s vámi vyřídí smlouvu
  3. Peníze v hotovosti nebo na účet