O společnosti

O společnosti

Společnost Fair Credit International, SE, se zabývá poskytováním hotovostních půjček od 4 000 do 70 000 Kč a bezhotovostních půjček od 40 000 do 150 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit International, SE, stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček.

 

800 800 122 Klientská zóna

Základní informace

  • Jsme ryze českou společností
  • Máme silné finanční zázemí
  • Poskytujeme férové a transparentní finanční produkty
  • Jsme silně orientovaní na potřeby našich zaměstnanců, obchodních zástupců a zákazníků
  • Jsme odpovědný poskytovatel na českém nebankovním trhu

Společnost Fair Credit International, SE, je držitelem prestižního ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii Dynamický růst a stabilita za rok 2015 a držitelem Ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH za rok 2016. 

Tato ocenění jsou důkazem, že společnost Fair Credit poskytuje úvěry svým klientům férově a s maximální péči.

Vedení společnosti

<h5>Ing. Tomáš Konvička, MBA</h5>
Ing. Tomáš Konvička, MBA
Člen představenstva
Vystudoval VUT, Fakultu stavební, katedru řízení jakosti systémů a procesů. Dále v roce 2005 úspěšně dokončil studium na Dominican University, obor Strategic management. Zásadním rokem pro jeho směřování byl rok 1999, kdy nastoupil do společnosti Provident Financial, s.r.o. Během roku 1999 došlo k významnému rozšíření jeho kompetencí od liniového manažera obchodu až po regionálního manažera zodpovědného za rozvoj aktivit společnosti na severní Moravě. V roce 2005 se stal divizním manažerem obchodu a zároveň členem vedení společnosti. Na této pozici zůstal do roku 2010, kdy přešel na pozici zemského ředitele ve společnosti Fincentrum a.s. Ve společnosti Fair Credit International, SE, působí od jejího založení v listopadu 2012. Svůj volný čas věnuje dětem, sportu a motorkám.
<h5>Miroslava Krupková</h5>
Miroslava Krupková
Obchodní ředitelka
Vystudovala střední školu, obor analýza potravin. Profesní kariéru začala před 13 lety ve společnosti Provident Financial, s.r.o. na pozici administrativní pracovnice, postupem doby se vypracovala přes obchodní zástupkyni až k regionální obchodní manažerce. Do společnosti Fair Credit International, SE, přišla 1. 2. 2013. Ve volné chvíli se věnuje kulinářství a sportovním aktivitám, především florbalu.
<h5>Martin Přibyl </h5>
Martin Přibyl 
ČLEN DOZORČÍ RADY 
Vystudoval stavební průmyslovou školu, obor dopravní stavitelství. Místo stavařiny ho v polovině 90. let zlákala výroba snowboardů a šíření tohoto sportu. Dílem náhody se však na téměř 20 let přesunul do prostředí financí, zejména krátkodobých půjček, kde působí dodnes. Po celou tuto dobu se věnuje problematice kontroly a bezpečnosti. Do společnosti Fair Credit International, SE, nastoupil v jejích samotných začátcích, tedy v únoru 2013, a nyní zastává pozici ředitele auditu a vnitřní kontroly. Své volné chvíle věnuje rodině, autům veteránům v garáži a jakémukoliv sportu, především však hokeji.
<h5>Mgr. Karel Suchý</h5>
Mgr. Karel Suchý
PROVOZNÍ ŘEDITEL
Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. V roce 2001 nastoupil do společnosti CETELEM, a. s., kde působil jako právník. V roce 2007 přešel do České spořitelny, a. s., na pozici vedoucího útvaru Právní vymáhání retailových klientů. Zároveň v roce 2007 založil (a následujících 10 let z pozice předsedy správní rady řídil) obecně prospěšnou společnost Poradna při finanční tísni. Ve společnosti Fair Credit International, SE, působí od roku 2018 na pozici ředitele provozního úseku a je zodpovědný za řízení útvarů Správa a nákup, Lidské zdroje, Marketing, Procesy a Péče o zákazníky. Ve volném čase se věnuje především své dceři, dále tenisu, horské turistice a myslivosti.
<h5>Ing. Jiří Sůsa</h5>
Ing. Jiří Sůsa
EKONOMICKÝ ŘEDITEL
Vystudoval VŠE v Praze, obor Ekonomika průmyslu. Téměř 8 let působil na pozici FPA Manager ve společnosti Provident, kde měl na starosti zejména tvorbu reportovacích nástrojů a budgeting. V roce 2009 nastoupil do společnosti Chance a. s. na pozici Head of Finance and Administration, kde se věnoval financím, provozu a HR. Od roku 2018 zodpovídá ve společnosti Fair Credit International, SE, za finanční oddělení, kontroling a řízení rizik a bankovní oddělení. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména pak silniční a horské cyklistice.  
<h5>Ing. Karel Švarc</h5>
Ing. Karel Švarc
ŘEDITEL IT    
Vystudoval ČVUT v Praze, Fakultu strojní. Profesní kariéru započal v roce 2002 v mediální skupině MAFRA, kde se z technické role ICT specialisty posunul do role projektového manažera a měl na starosti interní a externí ICT projekty v rámci celé skupiny. V roce 2013 nastoupil do společnosti Fair Credit International, SE, za účelem vybudování a nastavení kompletního IT oddělení, které má nyní v kompetenci. Ve volném čase se věnuje sportům, fotografování a cestování.

Tiskové středisko

1. 9. 2017

Fair Credit představuje nové produkty - Fajn půjčku Max a Fajn půjčku Gratis

Společnost Fair Credit začíná od dnešního dne nabízet nové úvěrové produkty - Fajn půjčku Max, která umožňuje fyzickým osobám získat peníze prakticky na cokoliv. Jedná se o vyšší částky, které jsou určené zejména pro klienty na rekonstrukce či pro drobné živnostníky na rozjezd podníkání. Novinkou je i malá Fajn půjčka Gratis ve výši 4 000 Kč s 0 % RPSN. 

30. 5. 2017

Češi budou letos trávit dovolenou v Česku, pojedou na týden a utratí do 20 000 korun

Již několikátý rok po sobě budou Češi trávit svoji dovolenou v tuzemsku. Odpovídá tomu nabídka hoteliérů a kempů, servis i ceny. Přes 60 % lidí hodlá utratit do 20 000 korun. Ti, co cestují za hranice vydají dvoj- až trojnásobek, vyplývá z celorepublikového průzkumu pro společnost Fair Credit.

19. 12. 2016

K Vánocům si přejeme oblečení, elektroniku a peníze

Vánoce jsou téměř za dveřmi a my víme, co si Češi přejí pod stromeček. Je to oblečení, elektronika a peníze. Vyplývá to z bleskového průzkumu společnosti Fair Credit, který se uskutečnil v týdnu od 12. do 16. prosince 2016.

28. 11. 2016

Fair Credit se i letos dostal do Českých 100 Nejlepších

Společnost Fair Credit International, SE, i letos bodovala v soutěži “Českých 100 Nejlepších”. Tu pořádá nezisková organizace Comenius, panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci.

14. 11. 2016

Nejvíce Čechů nakupuje dárky v listopadu, skoro pětina to nechává na dobu těsně před Vánoci

Polovina Čechů nechává nákupy vánočních dárků na poslední dva měsíce v roce, přičemž 38 % nakupuje v listopadu. Skoro většina pak kopíruje dárky z předchozích let, případně se inspiruje v obchodech. Na dárky si letos půjčí jen slabá pětina respondentů.

21. 10. 2016

Novela zákona o úvěru moc nepomůže, míní většina Čechů

Novela zákona o spotřebitelském úvěru, která začne platit od prosince, je podle většiny Čechů mírná a nepomůže posílit postavení spotřebitelů. Vyplývá to z průzkumu, který si nechala zpracovat úvěrová společnost Fair Credit a zúčastnilo se ho téměř tisíc respondentů.

23. 9. 2016

Český zákon o úvěru je mírnější než slovenský

V prosinci začne platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, který zpřísní i podmínky poskytování úvěrů nebankovním poskytovatelům. Na otázky o důsledcích nového zákonu o úvěru odpovídal Tomáš Konvička, obchodní ředitel společnosti Fair Credit.

30. 8. 2016

Češi se nepoučili a hodlají se opět zadlužit

Češi se ani letos nepoučili a utráceli na svých dovolených víc, než sami plánovali. Každá třetí domácnost tak přiznává, že bude nucena si v nejbližší době vzít půjčku. Situace je však o něco lepší než v loňském roce.

 

Program pro partnery

Spolupracujte s námi

Zapojte se do našeho partnerského programu a nabízejte naše služby dále.


My vaši důvěru a loajalitu odměníme.  Výše příjmu záleží pouze na vás a strategii, kterou si zvolíte.
Pro bližší informace kontaktujte naše marketingové oddělení na fc_marketing@faircredit.cz 
nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 888 120.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava