O společnosti

Společnost Fair Credit Czech s.r.o. se zabývá poskytováním hotovostních půjček od 4 000 do 70 000 Kč a bezhotovostních půjček od 40 000 do 150 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit Czech s.r.o. stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček.

 

800 800 122 Klientská zóna

Základní informace

  • Jsme ryze českou společností
  • Máme silné finanční zázemí
  • Poskytujeme férové a transparentní finanční produkty
  • Jsme silně orientovaní na potřeby našich zaměstnanců, obchodních zástupců a zákazníků
  • Jsme odpovědný poskytovatel na českém nebankovním trhu

Vedení společnosti

<h5>Ing. Tomáš Konvička, MBA</h5>
Ing. Tomáš Konvička, MBA
Jednatel
Vystudoval VUT, Fakultu stavební, katedru řízení jakosti systémů a procesů. Dále v roce 2005 úspěšně dokončil studium na Dominican University, obor Strategic management. Zásadním rokem pro jeho směřování byl rok 1999, kdy nastoupil do společnosti Provident Financial, s.r.o. Během roku 1999 došlo k významnému rozšíření jeho kompetencí od liniového manažera obchodu až po regionálního manažera zodpovědného za rozvoj aktivit společnosti na severní Moravě. V roce 2005 se stal divizním manažerem obchodu a zároveň členem vedení společnosti. Na této pozici zůstal do roku 2010, kdy přešel na pozici zemského ředitele ve společnosti Fincentrum a.s. Ve společnosti Fair Credit působí od jejího založení v listopadu 2012. Svůj volný čas věnuje dětem, sportu a motorkám.
<h5>Miroslava Krupková</h5>
Miroslava Krupková
Obchodní ředitelka
Vystudovala střední školu, obor analýza potravin. Profesní kariéru začala před 18 lety ve společnosti Provident Financial, s.r.o. na pozici administrativní pracovnice, postupem doby se vypracovala přes obchodní zástupkyni až k regionální obchodní manažerce. Do společnosti Fair Credit přišla 1. 2. 2013. Ve volné chvíli se věnuje kulinářství a sportovním aktivitám, především florbalu.
<h5>Ing. Jiří Sůsa</h5>
Ing. Jiří Sůsa
EKONOMICKÝ ŘEDITEL
Vystudoval VŠE v Praze, obor Ekonomika průmyslu. Téměř 8 let působil na pozici FPA Manager ve společnosti Provident, kde měl na starosti zejména tvorbu reportovacích nástrojů a budgeting. V roce 2009 nastoupil do společnosti Chance a. s. na pozici Head of Finance and Administration, kde se věnoval financím, provozu a HR. Od roku 2018 zodpovídá ve společnosti Fair Credit za finanční oddělení, kontroling a řízení rizik a bankovní oddělení. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména pak silniční a horské cyklistice.  
<h5>Ing. Karel Švarc</h5>
Ing. Karel Švarc
ŘEDITEL IT    
Vystudoval ČVUT v Praze, Fakultu strojní. Profesní kariéru započal v roce 2002 v mediální skupině MAFRA, kde se z technické role ICT specialisty posunul do role projektového manažera a měl na starosti interní a externí ICT projekty v rámci celé skupiny. V roce 2013 nastoupil do společnosti Fair Credit za účelem vybudování a nastavení kompletního IT oddělení, které má nyní v kompetenci. Ve volném čase se věnuje sportům, fotografování a cestování.

Aktuality

12. 9. 2018

Akce pro naše zákazníky: Pětistovka za doporučení

Pro všechny naše stávající zákazníky máme novou akci! Každý, kdo Fair Credit doporučí dál a přivede k nám nového zákazníka, který rovněž uzavře smlouvu o půjčce, dostane jako odměnu poukázku na nákup v Kauflandu v hodnotě 500 Kč. Akce probíhá od 6. 9. do 17. 10. 2018. Více se dozvíte zde

15. 8. 2018

Dovolenou snů v hodnotě 150 000 Kč vyhrála paní Alena

Když jsme pro naše zákazníky vyhlásili velkou letní soutěž o dovolenou snů v hodnotě neuvěřitelných 150 000 Kč, sami jsme byli zvědaví, zda se někdo svým tipem alespoň přiblíží správné odpovědi na otázku: Kolik Fajn půjček a Fajn půjček Max bude poskytnuto v době trvání soutěže (tj. 23. 5. - 30. 6. 2018)? Paní Alena Přikrylová měla při tipování „šťastnou ruku“ - trefila se naprosto přesně do počtu uzavřených smluv! Stala se tak výherkyní naší soutěže a už jí byl předán poukaz na zájezd pro libovolný počet osob do destinace dle vlastního výběru z nabídky agentury Invia v hodnotě 150 000 Kč. Ještě jednou jí tímto gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast v soutěži.

20. 7. 2018

Gratulujeme šťastné výherkyni velké letní soutěže!

Takové štěstí se na člověka usměje jednou za život. Vyhrát poukaz na libovolný zájezd v hodnotě 150 000 Kč je snem každého z nás.  A nyní se to podařilo jednomu ze zákazníků Fair Credit Czech. K této neuvěřitelné výhře srdečně gratulujeme paní Aleně P. (výherkyně bude kontaktována). Užijte si krásnou dovolenou se svými nejbližšími! A všem ostatním děkujeme za účast v soutěži.

2. 7. 2018

Vykoledovali jste si slevy - a dostali je!

V loňském roce v období Velikonoc jsme pro zákazníky připravili atraktivní akci. Všichni, kdo uzavřeli „Fajn půjčku“ v termínu konání této akce a včas ji splatili (půjčky doplacené přesně ve 43. a 58. týdnu ode dne uzavření smlouvy), dostali slevu v podobě odpuštění dvou splátek. Zákazníkům, kteří podmínky splnili, již byly dvě odpuštěné splátky vráceny.

28. 6. 2018

Pětileté výročí oslavily další dvě pobočky

5 let na českém trhu slaví nejen celá společnost Fair Credit, ale také její regionální pobočky, které byly v roce 2013 postupně otevírány. Po Praze a Jihlavě nyní na řadu přišly oslavy v pobočkách Karlovy Vary a Zlín. Přejeme oběma pobočkám hodně spokojených zákazníků i zaměstnanců. 

21. 6. 2018

Velká letní soutěž spěje do finále!

Ještě pár dní, tedy až do konce června 2018, máte šanci zapojit se do naší letní soutěže o dovolenou snů v hodnotě 150 000 Kč! Stačí si sjednat smlouvu o spotřebitelském úvěru „Fajn půjčka“ či „Fajn půjčka Max“, zaregistrovat se na našich stránkách a odpovědět na soutěžní otázku. Zájezd dle vlastního výběru pro libovolný počet osob může být váš, nezmeškejte tuto příležitost!

26. 5. 2018

Spustili jsme velkou letní soutěž o dovolenou snů

Všichni zákazníci, kteří si u nás v termínu od 23. 5. do 30. 6. 2018 sjednají smlouvu o spotřebitelském úvěru „Fajn půjčka“ či „Fajn půjčka Max“, se mohou zapojit do velké letní soutěže o dovolenou v hodnotě 150 000 Kč! Stačí se zaregistrovat na našich stránkách a odpovědět na soutěžní otázku. Zájezd dle vlastního výběru je bezpochyby lákavou a hodnotnou cenou.

9. 5. 2018

V jihlavské pobočce oslavili 5. narozeniny

Společnost Fair Credit působí na českém trhu již 5 let, letos tak postupně slaví své pětileté výročí naše první pobočky. Z Prahy se oslavy přesunuly do Jihlavy - naše jihlavská pobočka byla otevřena 1. května 2013. Všem jejím zaměstnancům přejeme mnoho dalších spokojených let a úspěchů.

Archiv novinek

 

Program pro partnery

Spolupracujte s námi

Zapojte se do našeho partnerského programu a nabízejte naše služby dále.


My vaši důvěru a loajalitu odměníme.  Výše příjmu záleží pouze na vás a strategii, kterou si zvolíte.
Pro bližší informace kontaktujte naše marketingové oddělení na fc_marketing@faircredit.cz 
nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 888 120.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava