O společnosti

O společnosti

Společnost Fair Credit International, SE, se zabývá poskytováním hotovostních půjček od 4 000 do 50 000 Kč a bezhotovostních půjček od 40 000 do 150 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit International, SE, stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček.

 

800 800 122 Klientská zóna

Základní informace

  • Jsme ryze českou společností
  • Máme silné finanční zázemí
  • Poskytujeme férové a transparentní finanční produkty
  • Jsme silně orientovaní na potřeby našich zaměstnanců, obchodních zástupců a zákazníků
  • Jsme odpovědný poskytovatel na českém nebankovním trhu

Společnost Fair Credit International, SE, je držitelem prestižního ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii Dynamický růst a stabilita za rok 2015 a držitelem Ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH za rok 2016. 

Tato ocenění jsou důkazem, že společnost Fair Credit poskytuje úvěry svým klientům férově a s maximální péči.

Orgány společnosti

<h5>Ing. Ondřej Sychrovský</h5>
Ing. Ondřej Sychrovský
Generální ředitel, člen představenstva
Vysokoškolské vzdělání získal na VŠE v Praze na Fakultě mezinárodních vztahů, katedře mezinárodního obchodu. Zlomový rok jeho profesní kariéry byl r. 2003, kdy začal pracovat jako ředitel rádia Classic FM. V průběhu dalšího roku se toto portfolio rozšířilo a pod jeho kompetence manažerských pravomocí spadalo Expres rádio a postupně i společnost MAFRA MEDIA, s.r.o. V roce 2008 se stal generálním ředitelem deníku METRO. Ve společnosti Fair Credit International, SE, působí od jejího založení v listopadu 2012. Volný čas plně věnuje své rodině, cestování a sportovním aktivitám, jako je fotbal, badminton a lyžování.
<h5>Ing. Tomáš Konvička, MBA</h5>
Ing. Tomáš Konvička, MBA
Obchodní ředitel
Vystudoval VUT, Fakultu stavební, katedru řízení jakosti systémů a procesů. Dále v roce 2005 úspěšně dokončil studium na Dominican University, obor Strategic management. Zásadním rokem pro jeho směřování byl rok 1999, kdy nastoupil do společnosti Provident Financial, s.r.o. Během roku 1999 došlo k významnému rozšíření jeho kompetencí od liniového manažera obchodu až po regionálního manažera zodpovědného za rozvoj aktivit společnosti na severní Moravě. V roce 2005 se stal divizním manažerem obchodu a zároveň členem vedení společnosti. Na této pozici zůstal do roku 2010, kdy přešel na pozici zemského ředitele ve společnosti Fincentrum a.s. Ve společnosti Fair Credit International, SE, působí od jejího založení v listopadu 2012. Svůj volný čas věnuje dětem, sportu a motorkám.
<h5>Miroslava Krupková</h5>
Miroslava Krupková
Divizní ředitelka obchodu
Vystudovala střední školu, obor analýza potravin. Profesní kariéru začala před 13 lety ve společnosti Provident Financial, s.r.o. na pozici administrativní pracovnice, postupem doby se vypracovala přes obchodní zástupkyni až k regionální obchodní manažerce. Do společnosti Fair Credit International, SE, přišla 1. 2. 2013. Ve volné chvíli se věnuje kulinářství a sportovním aktivitám, především florbalu.

Tiskové středisko

19. 12. 2016

K Vánocům si přejeme oblečení, elektroniku a peníze

Vánoce jsou téměř za dveřmi a my víme, co si Češi přejí pod stromeček. Je to oblečení, elektronika a peníze. Vyplývá to z bleskového průzkumu společnosti Fair Credit, který se uskutečnil v týdnu od 12. do 16. prosince 2016.

28. 11. 2016

Fair Credit se i letos dostal do Českých 100 Nejlepších

Společnost Fair Credit International, SE, i letos bodovala v soutěži “Českých 100 Nejlepších”. Tu pořádá nezisková organizace Comenius, panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci.

14. 11. 2016

Nejvíce Čechů nakupuje dárky v listopadu, skoro pětina to nechává na dobu těsně před Vánoci

Polovina Čechů nechává nákupy vánočních dárků na poslední dva měsíce v roce, přičemž 38 % nakupuje v listopadu. Skoro většina pak kopíruje dárky z předchozích let, případně se inspiruje v obchodech. Na dárky si letos půjčí jen slabá pětina respondentů.

21. 10. 2016

Novela zákona o úvěru moc nepomůže, míní většina Čechů

Novela zákona o spotřebitelském úvěru, která začne platit od prosince, je podle většiny Čechů mírná a nepomůže posílit postavení spotřebitelů. Vyplývá to z průzkumu, který si nechala zpracovat úvěrová společnost Fair Credit a zúčastnilo se ho téměř tisíc respondentů.

23. 9. 2016

Český zákon o úvěru je mírnější než slovenský

V prosinci začne platit nový zákon o spotřebitelském úvěru, který zpřísní i podmínky poskytování úvěrů nebankovním poskytovatelům. Na otázky o důsledcích nového zákonu o úvěru odpovídal Tomáš Konvička, obchodní ředitel společnosti Fair Credit.

30. 8. 2016

Češi se nepoučili a hodlají se opět zadlužit

Češi se ani letos nepoučili a utráceli na svých dovolených víc, než sami plánovali. Každá třetí domácnost tak přiznává, že bude nucena si v nejbližší době vzít půjčku. Situace je však o něco lepší než v loňském roce.

17. 8. 2016

Fair Credit půjčil v pololetí o 13 procent více než před rokem

Úvěrová společnost Fair Credit půjčila klientům v prvním pololetí 403 milionů korun, což je o 13 % více než ve stejném období loni. Rostl i počet zákazníků, kterých je nyní téměř 72 000.

4. 8. 2016

Odměna 3 tisíce korun za nového zákazníka

Úvěrová společnost Fair Credit zahájila marketingovou akci s názvem Fajn byznys s Fair Credit. Firma v ní nabízí každému obchodnímu zástupci odměnu 3 tisíce korun za každého nového přivedeného zákazníka.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava