O společnosti

O společnosti

Společnost Fair Credit Czech s.r.o. se zabývá poskytováním hotovostních půjček od 4 000 do 70 000 Kč a bezhotovostních půjček od 40 000 do 150 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit Czech s.r.o. stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček.

 

800 800 122 Klientská zóna

Základní informace

  • Jsme ryze českou společností
  • Máme silné finanční zázemí
  • Poskytujeme férové a transparentní finanční produkty
  • Jsme silně orientovaní na potřeby našich zaměstnanců, obchodních zástupců a zákazníků
  • Jsme odpovědný poskytovatel na českém nebankovním trhu

Vedení společnosti

<h5>Ing. Tomáš Konvička, MBA</h5>
Ing. Tomáš Konvička, MBA
Jednatel
Vystudoval VUT, Fakultu stavební, katedru řízení jakosti systémů a procesů. Dále v roce 2005 úspěšně dokončil studium na Dominican University, obor Strategic management. Zásadním rokem pro jeho směřování byl rok 1999, kdy nastoupil do společnosti Provident Financial, s.r.o. Během roku 1999 došlo k významnému rozšíření jeho kompetencí od liniového manažera obchodu až po regionálního manažera zodpovědného za rozvoj aktivit společnosti na severní Moravě. V roce 2005 se stal divizním manažerem obchodu a zároveň členem vedení společnosti. Na této pozici zůstal do roku 2010, kdy přešel na pozici zemského ředitele ve společnosti Fincentrum a.s. Ve společnosti Fair Credit působí od jejího založení v listopadu 2012. Svůj volný čas věnuje dětem, sportu a motorkám.
<h5>Miroslava Krupková</h5>
Miroslava Krupková
Obchodní ředitelka
Vystudovala střední školu, obor analýza potravin. Profesní kariéru začala před 18 lety ve společnosti Provident Financial, s.r.o. na pozici administrativní pracovnice, postupem doby se vypracovala přes obchodní zástupkyni až k regionální obchodní manažerce. Do společnosti Fair Credit přišla 1. 2. 2013. Ve volné chvíli se věnuje kulinářství a sportovním aktivitám, především florbalu.
<h5>Martin Přibyl </h5>
Martin Přibyl 
ŘEDITEL AUDITU A VNITŘNÍ KONTROLY
Vystudoval stavební průmyslovou školu, obor dopravní stavitelství. Místo stavařiny ho v polovině 90. let zlákala výroba snowboardů a šíření tohoto sportu. Dílem náhody se však na téměř 20 let přesunul do prostředí financí, zejména krátkodobých půjček, kde působí dodnes. Po celou tuto dobu se věnuje problematice kontroly a bezpečnosti. Do společnosti Fair Credit nastoupil v jejích samotných začátcích, tedy v únoru 2013, a nyní zastává pozici ředitele auditu a vnitřní kontroly. Své volné chvíle věnuje rodině, autům veteránům v garáži a jakémukoliv sportu, především však hokeji.
<h5>Mgr. Karel Suchý</h5>
Mgr. Karel Suchý
PROVOZNÍ ŘEDITEL
Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. V roce 2001 nastoupil do společnosti CETELEM, a. s., kde působil jako právník. V roce 2007 přešel do České spořitelny, a. s., na pozici vedoucího útvaru Právní vymáhání retailových klientů. Zároveň v roce 2007 založil (a následujících 10 let z pozice předsedy správní rady řídil) obecně prospěšnou společnost Poradna při finanční tísni. Ve společnosti Fair Credit působí od roku 2018 na pozici ředitele provozního úseku a je zodpovědný za řízení útvarů Správa a nákup, Lidské zdroje, Marketing, Procesy a Péče o zákazníky. Ve volném čase se věnuje především své dceři, dále tenisu, horské turistice a myslivosti.
<h5>Ing. Jiří Sůsa</h5>
Ing. Jiří Sůsa
EKONOMICKÝ ŘEDITEL
Vystudoval VŠE v Praze, obor Ekonomika průmyslu. Téměř 8 let působil na pozici FPA Manager ve společnosti Provident, kde měl na starosti zejména tvorbu reportovacích nástrojů a budgeting. V roce 2009 nastoupil do společnosti Chance a. s. na pozici Head of Finance and Administration, kde se věnoval financím, provozu a HR. Od roku 2018 zodpovídá ve společnosti Fair Credit za finanční oddělení, kontroling a řízení rizik a bankovní oddělení. Ve volném čase se věnuje rodině a sportu, zejména pak silniční a horské cyklistice.  
<h5>Ing. Karel Švarc</h5>
Ing. Karel Švarc
ŘEDITEL IT    
Vystudoval ČVUT v Praze, Fakultu strojní. Profesní kariéru započal v roce 2002 v mediální skupině MAFRA, kde se z technické role ICT specialisty posunul do role projektového manažera a měl na starosti interní a externí ICT projekty v rámci celé skupiny. V roce 2013 nastoupil do společnosti Fair Credit za účelem vybudování a nastavení kompletního IT oddělení, které má nyní v kompetenci. Ve volném čase se věnuje sportům, fotografování a cestování.

Aktuality

26. 5. 2018

Spustili jsme velkou letní soutěž o dovolenou snů

Všichni zákazníci, kteří si u nás v termínu od 23. 5. do 30. 6. 2018 sjednají smlouvu o spotřebitelském úvěru „Fajn půjčka“ či „Fajn půjčka Max“, se mohou zapojit do velké letní soutěže o dovolenou v hodnotě 150 000 Kč! Stačí se zaregistrovat na našich stránkách a odpovědět na soutěžní otázku. Zájezd dle vlastního výběru je bezpochyby lákavou a hodnotnou cenou.

9. 5. 2018

V jihlavské pobočce oslavili 5. narozeniny

Společnost Fair Credit působí na českém trhu již 5 let, letos tak postupně slaví své pětileté výročí naše první pobočky. Z Prahy se oslavy přesunuly do Jihlavy - naše jihlavská pobočka byla otevřena 1. května 2013. Všem jejím zaměstnancům přejeme mnoho dalších spokojených let a úspěchů.

7. 5. 2018

Omezení pracovní doby kontaktního centra dne 8. 5. 2018

Vážení zákazníci, dne 8. 5. 2018 bude z technických důvodů naše kontaktní centrum po celý den mimo provoz. Děkujeme za pochopení.

1. 5. 2018

Jsme česká společnost, jsme Fair Credit Czech!


Máme radost z toho, že se naše společnost Fair Credit International, SE, od 1. května 2018 mění na Fair Credit Czech s.r.o. Se změnou souvisí i nové IČO. Vše ostatní, včetně sídla společnosti, zůstává nezměněno. Těšíme se na nové i stávající zákazníky již pod novým jménem - jsme totiž česká společnost a jsme na to pyšní! 

18. 4. 2018

Kongres na Vysočině byl o práci i ocenění nejlepších

Dne 12. dubna 2018 se na Vysočině konal tradiční kongres naší společnosti, na němž jsme vyhodnotili jak uplynulý rok, tak celou naši pětiletku působení na českém trhu. Od vize férových nebankovních půjček v roce 2013 až po prosperující společnost s více než sto tisíci spokojených klientů totiž ušel Fair Credit pořádný kus cesty. Během večera bylo rozdáno několik ocenění nejlepším spolupracovníkům, obchodním zástupcům a obchodním týmům. Děkujeme všem za účast a především za tvrdou práci a loajalitu!

17. 4. 2018

Pražská pobočka oslavila 5leté výročí

Jak již víte, v letošním roce má Fair Credit mnoho důvodů k oslavám, a tím hlavním je 5 let působení společnosti na českém trhu. Dne 1. dubna 2018 oslavila svou první pětiletku i naše první pobočka v Praze a nechyběly dorty, svíčky a především spokojené úsměvy jejích zaměstnanců. 

28. 3. 2018

Omezení pracovní doby kontaktního centra dne 2.4. 2018

Vážení zákazníci, dne 2.4. 2018 bude z technických důvodů naše kontaktní centrum po celý den mimo provoz. Za případné problémy se omlouváme.

21. 3. 2018

Slavíme 5 let

Letos slavíme pět let od chvíle, kdy jsme poskytli první úvěr. Od té doby jsme jich poskytli desetitisíce. Během pěti let jsme otevřeli pobočky v 11 českých městech - všude poskytujeme klientům férové a rychlé půjčky. I v příštích letech vám budeme co nejblíž a navíc pro vás připravujeme nové produkty, které oceníte.

Archiv novinek

 

Program pro partnery

Spolupracujte s námi

Zapojte se do našeho partnerského programu a nabízejte naše služby dále.


My vaši důvěru a loajalitu odměníme.  Výše příjmu záleží pouze na vás a strategii, kterou si zvolíte.
Pro bližší informace kontaktujte naše marketingové oddělení na fc_marketing@faircredit.cz 
nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 888 120.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava