O společnosti

Základní informace

Společnost Fair Credit International, SE, se zabývá poskytováním drobných půjček od
4 000 do 50 000 Kč. Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit International, SE, stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leadrem trhu v poskytování nebankovních půjček.

Základní fakta

  • Jsme ryze českou společností
  • Máme silné finanční zázemí
  • Poskytujeme férové a transparentní finanční produkty
  • Jsme silně orientovaní na potřeby našich zaměstnanců, obchodních zástupců a zákazníků
  • Jsme odpovědný poskytovatel na českém nebankovním trhu
     

Společnost Fair Credit International, SE, je držitelem prestižního ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii Dynamický růst a stabilita za rok 2015 a držitelem Ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH za rok 2016. 

Tato ocenění jsou důkazem, že společnost Fair Credit poskytuje úvěry svým klientům férově a s maximální péči. 

 

 

 

 

sychrovsky

Ing. Ondřej Sychrovský

Generální ředitel, člen představenstva

Vysokoškolské vzdělání získal na VŠE v Praze na Fakultě mezinárodních vztahů, katedře mezinárodního obchodu. Zlomový rok jeho profesní kariéry byl r. 2003, kdy začal pracovat jako ředitel rádia Classic FM. V průběhu dalšího roku se toto portfolio rozšířilo a pod jeho kompetence manažerských pravomocí spadalo Expres rádio a postupně i společnost MAFRA MEDIA, s.r.o. V roce 2008 se stal generálním ředitelem deníku METRO. Ve společnosti Fair Credit International, SE, působí od jejího založení v listopadu 2012. Volný čas plně věnuje své rodině, cestování a sportovním aktivitám, jako je fotbal, badminton a lyžování.

Zobrazit více

 

konvicka

Ing. Tomáš Konvička, MBA

Obchodní ředitel

tomas.konvicka@faircredit.cz

Vystudoval VUT, Fakultu stavební, katedru řízení jakosti systémů a procesů. Dále v roce 2005 úspěšně dokončil studium na Dominican University, obor Strategic management. Zásadním rokem pro jeho směřování byl rok 1999, kdy nastoupil do společnosti Provident Financial, s.r.o. Během roku 1999 došlo k významnému rozšíření jeho kompetencí od liniového manažera obchodu až po regionálního manažera zodpovědného za rozvoj aktivit společnosti na severní Moravě. V roce 2005 se stal divizním manažerem obchodu a zároveň členem vedení společnosti. Na této pozici zůstal do roku 2010, kdy přešel na pozici zemského ředitele ve společnosti Fincentrum a.s. Ve společnosti Fair Credit International, SE, působí od jejího založení v listopadu 2012. Svůj volný čas věnuje dětem, sportu a motorkám.

Zobrazit více

 

krupkova

Miroslava Krupková

Divizní ředitelka obchodu

miroslava.krupkova@faircredit.cz

Vystudovala střední školu, obor analýza potravin. Profesní kariéru začala před 13 lety ve společnosti Provident Financial, s.r.o. na pozici administrativní pracovnice, postupem doby se vypracovala přes obchodní zástupkyni až k regionální obchodní manažerce. Do společnosti Fair Credit International, SE, přišla 1. 2. 2013. Ve volné chvíli se věnuje kulinářství a sportovním aktivitám, především florbalu.

Zobrazit více

 

Mise:

Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, potřebnost a transparentnost, a stejný postoj očekáváme od svých zákazníků a partnerů.

Vize:

Být leaderem v odvětví poskytování nebankovních půjček.

Hodnoty:

Férovost, potřebnost, transparentnost.

Kontaktní údaje:

Fair Credit International, SE
Kubánské nám. 1391/11
Praha 10, 100 00

 

IČ 04424115
DIČ CZ04424115
Společnost zapsána v OR ved. Městským soudem v Praze, sp. zn. H 1642

E-mail:

Pište na adresu:
info@faircredit.cz

Telefon:

295 560 769

 

kontakt Volejte bezplatně:
800 888 120
 

Volejte:
Po – Pá 8:00 – 20:00
So – Ne 9:00 – 17:00