Kdo je Fair Partner?

Fair Partner je externí spolupracovník společnosti Fair Credit Czech. Může to být fyzická či právnická osoba, drobný prodejce či živnostník. Na základě naší spolupráce Fair Partner doporučuje spotřebitelský úvěr (půjčku), a to jak svým zákazníkům ve své provozovně, tak i lidem ve svém okolí i online na internetu, dle svých možností. Uzavření půjčky není podmíněno nákupem zboží/služby.

Půjčka může také zákazníkovi pomoci v situaci, kdy na vybrané zboží či službu sám finančně nedosáhne, a tak využije možnosti pořídit si danou věc „na splátky“. Půjčku však může využít  bez udání účelu. Fair Partner získá z každé uzavřené půjčky svou provizi.

Kdo je Fair Credit?

Fair Credit Czech je česká nebankovní společnost, která je na trhu nebankovních půjček etablovaná. Fair Credit půjčuje vždy férově a spolehlivě bez skrytých poplatků. Společnost má licenci ČNB k poskytování spotřebitelských úvěrů dle Zákona o spotřebitelském úvěru.
Více o společnosti Fair Credit

Co Fair Partner nabízí?

Fair Partner může svým zákazníkům, přátelům, známým či zájemcům na internetu, bez ohledu na to, zda si zakoupili nějaké zboží/službu, doporučit půjčku od Fair Credit, a to jednu z těchto možností:

  1. Fajn půjčku ve výši až 100 000 Kč v hotovosti
  2. Půjčku JONATÁN ve výši až 150 000 Kč převodem na účet

Jaké jsou možnosti spolupráce?

Osobní doporučení půjčky

  • Fair Partner může půjčku doporučovat přímo svým zákazníkům v prodejně/provozovně, ale také svým blízkým, přátelům či známým.
  • Fair Partnerovi náleží provize za každou uzavřenou smlouvu.

On-line doporučení půjčky

  • Fair Partner může půjčku doporučovat také na internetu. To znamená, že nabídku může zveřejnit na svých webových stránkách, v e-shopu, na sociálních sítích apod.
  • V takovém případě bude Fair Partnerovi poskytnuta potřebná grafika – bannery a další „obrázky“ s takzvaným aktivním proklikem, aby byl zájemce o půjčku při kliknutí na tuto grafiku přesměrován na patřičnou stránku s nabídkou půjčky.
  • Tyto „prokliky“ budou označeny (otrekovány) tak, aby v systému společnosti Fair Credit bylo jasné, odkud zákazník přišel – tedy například z vašich webových stránek.
  • Fair Partnerovi bude náležet provize, pokud tento zákazník uzavře smlouvu o půjčce.

Dofinancování zboží/služby půjčkou

  • Fair Partner, který působí jako drobný podnikatel či živnostník, může svým zákazníkům nabídnout možnost „zaplatit zboží na splátky“, tedy uhradit část a zbytek dofinancovat prostřednictvím spotřebitelského úvěru.
  • Pro Fair Partnera tak bude odměnou nejen provize z uzavření smlouvy, ale rovněž díky této možnosti může prodat zboží/službu, které by jinak zřejmě neprodal.


Jak se stát naším Fair Partnerem?

Máte-li zájem stát se naším Fair Partnerem a vydělávat si s námi snadno a rychle, vyplňte jednoduchý formulář níže. V co nejkratší době se vám ozveme  a domluvíme se na uzavření partnerské smlouvy a na dalších postupech.

Staňte se Fair Partnerem

Je to tak jednoduché!


Na základě partnerské smlouvy dostanete přístup do našeho systému FIS. V okamžiku, kdy se vám podaří získat zájemce o půjčku, vložíte jeho osobní údaje do tohoto systému.

Co z našeho partnerství získáte?

Za každou uzavřenou půjčku s vámi doporučeným zákazníkem získáte zajímavou provizi. Spolupráce s námi se vám finančně vyplatí. Provize vám bude vyplacena po uplynutí 14denní lhůty pro odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka převodem na vaše číslo účtu, vždy dohromady 1x měsíčně. Počet uzavřených smluv, a tím vašich provizí není nijak omezen.

Nejčastější dotazy k partnerskému programu

Ne, nejedná se o pravidelnou činnost. Jedná se o příjem z příležitostných činností.

Do příjmu 30 000 Kč/ročně se příjem danit nemusí.

Ne, spolupráce není podmíněna dosaženým vzděláním.

To záleží jen na vás, na vašich časových možnostech a především chuti pracovat.

Ne. Ale rádi vám budeme vyplácet provizi za co největší počet „tipů“.

Ne, pokud váš příjem z příležitostné činnosti nepřesáhne 30 000 Kč/ročně.

Na počátku spolupráce vám vše vysvětlí a ukáže náš manažer. A samozřejmě Vám jsme k dispozici i kdykoli v průběhu spolupráce.