Poslechněte si vše, co vás zajímá

Podcasty jsou v současné době velmi populární, natáčí je stále více lidí a získávají si stále více posluchačů a diváků. Proto i my ve Fair Credit jsme se rozhodli jít touto cestou a všemožné informace ze světa nebankovních půjček a finanční gramotnosti vám přinášet formou rozhovorů s lidmi z finančního sektoru.

Výhody práce obchodního zástupce

Ke svému současnému zaměstnání si můžete snadno přivydělávat. Jak a kde? Jako obchodní zástupce u Fair Credit!

Jako obchodní zástupce Fair Credit můžete pracovat při studiu, v důchodu i na mateřské.

Hlavní benefit práce obchodního zástupce u Fair Credit? Flexibilní pracovní doba!

Jako obchodní zástupce Fair Credit si můžete přivydělat průměrně 8 900 Kč za měsíc.

Podívejte se, jaké výhody můžete získat, pokud se stanete obchodním zástupcem Fair Credit.


Půjčka na dovolenou?
– Ing. Tomáš Konvička, David Slavík

„Když si na něco půjčujete, mělo by to mít delší trvanlivost než splatnost půjčky. Pokud má pro vás dovolená s rodinou význam a dlouhodobý užitek, tak půjčka smysl má. Ale musíte bedlivě přemýšlet nad tím, kolik si půjčujete, jak dlouho to budete splácet a jestli to nijak výrazně nepoznamená váš rodinný rozpočet…“ vysvětlují v novém podcastu zástupci Fair Credit. Poslechněte si.


Staňte se obchodním zástupcem
– David Slavík

Společnost Fair Credit svým obchodním zástupcům nabízí velmi dobré pracovní podmínky a nadstandardní finanční ohodnocení. Více o této pracovní pozici se dozvíte v podcastu s Davidem Slavíkem, divizním ředitelem obchodu.

Kolik si obchodní zástupce vydělá?
– David Slavík
Zvažujete práci obchodního zástupce? Pak vás jistě bude zajímat, kolik si náš obchodní zástupce může vydělat. Provizní systém Fair Credit představuje ředitel obchodu David Slavík.

Jaká je náplň práce obchodního zástupce? – David Slavík
Co má na starost obchodní zástupce u Fair Credit? Jaké jsou podmínky pro tuto pracovní pozici? V podcastu odpovídá ředitel obchodu David Slavík.

Jaké jsou možnosti spolupráce?
– David Slavík
Pokud se nechcete nebo nemůžete stát obchodním zástupcem, Fair Credit nabízí další možnosti spolupráce, především partnerský program Fair Partner. Jak to funguje? Vysvětluje David Slavík.

Jsou obchodní zástupci spokojeni se svou prací? – David Slavík
Podle průzkumu je se svou prací pro Fair Credit spokojeno 89 % našich obchodních zástupců, se svým obchodním zástupcem pak 98 % našich klientů! Více v rozhovoru s Davidem Slavíkem. Poslechněte si.


Půjčky v době covidu
– Ing. Tomáš Konvička, David Slavík

Jak poslední roky ovlivnily hospodaření domácností? Zvýšila se naše zadluženost? Na koho se obrátit, když nemohu splácet svou půjčku? Na všechny tyto a další otázky odpoví náš podcast.


Finanční gramotnost
– Ing. Tomáš Konvička

Co znamená pojem finanční gramotnost? Jak hospodařit s penězi, abychom nespadli do dluhové pasti? Od jakého věku učit děti nakládat s penězi? Hostem dalšího podcastu s Fair Credit je Ing. Tomáš Konvička.

Jak se dostat z dluhů?
– Ing. Tomáš Konvička
Je zadlužení vaší noční můrou? Ocitli jste se v dluhové pasti? Poradíme vám, na koho se obrátit a jak postupovat. Důležité je „nestrkat hlavu do písku“! Poslechněte si náš podcast.

Proč máme tolik exekucí?
– Ing. Tomáš Konvička
Češi jsou národ spořivý, exekuce bývají výsledkem lajdáctví, říká Tomáš Konvička. Poslechněte si jeho názor.


Seznámení s on-line půjčkou
– Ing. Jan Vondruška

Půjčit si on-line prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu je snadné. Nikam nemusíte chodit, peníze vám přijdou na účet. Poslechněte si, jaké jsou výhody on-line půjčky a co pro ni musíte udělat.