Vánoční soutěž 2018

22. 11. 2018

Akce byla ukončena

Vánoční soutěž s Fair Creditem!

Vánoce jsou fajn. Tak proč si je neudělat s Fajn půjčkou rovnou dvakrát a s plnou parádou? Naše vánoční soutěž vám to umožní!
 
Sjednejte si v termínu od 7. 11. do 18. 12. 2018 naši Fajn půjčku a zaregistrujte se do soutěže. Přidejte svůj tip, kolik Fajn půjček bude celkem poskytnuto v období trvání soutěže. A když budete mezi pěti, kteří se správnému číslu co nejvíce přiblíží, vyhráváte! 
 
Pěti z vás pak Fair Credit doplatí celkový zůstatek půjčených peněz, který budete mít k 3. lednu 2019. A k tomu vám navíc přidáme stejnou částku, jakou jste si na začátku půjčili!
 

Abyste rozuměli správně, tady je příklad: Pokud jste si u nás půjčili 40 tisíc korun a 3. ledna vám bude zbývat doplatit ještě 25 tisíc korun, celou splátku ve výši 25 tisíc korun vám odpustíme a navíc vám ještě vyplatíme 40 tisíc korun! Výhru vám předáme do 17. ledna, mezitím tak můžete plánovat, za co ji utratíte!
 
  • Akce se vztahuje na smlouvy o spotřebitelském úvěru Fajn půjčka, které budou uzavřeny v termínu od 7. 11. do 18. 12. 2018.
  • Akce se vztahuje pouze na ty zákazníky, kteří zaregistrují svůj soutěžní tip níže do registračního formuláře.
  • Podmínkou účasti v soutěži je, aby zákazník neměl nedoplatek – do databáze účastníků soutěže tedy zařadíme jen ty, kteří nebudou v době vyhodnocení soutěže (3. ledna 2019) v prodlení se zaplacením splátky u žádné své půjčky.
  • Zákazníka, který zaregistruje svůj tip do soutěže, ale od smlouvy k Fajn půjčce v zákonné lhůtě 14 dnů odstoupí, ze soutěže vyloučíme.

 

Gratulujeme výhercům vánoční soutěže!

Děkujeme všem za účast ve vánoční soutěži! Správnému počtu sjednaných Fajn půjček,  v období konání soutěže, se přiblížilo těchto 5 výherců:

Veronika D. okres Mělník, Luboš F. okres Plzeň, Milan M. okres Praha, Soňa V. okres Brno, Milada S. okres Brno

Děkujeme vám za důvěru a gratulujeme k výhře, váš Fair Credit!

800 800 122 Klientská zóna

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava