české léto

23. 5. 2019
 
 
AKCE BYLA UKONČENA
Velká letní soutěž 2019
Půjčte si a procestujte léto s Fair Creditem!
Sjednejte si v termínu od 23. 5. do 2. 7. 2019  některou z našich Fajn půjček a zapojte se do letní soutěže. Tipněte si, kolik Fajn půjček a Fajn půjček Max (počítáno dohromady) bude poskytnuto v době trvání soutěže.

Co je ve hře?

Šance na výhru v soutěži jsou opravdu vysoké! Odměníme celkem 8 soutěžících! A ceny jsou více než lákavé…

Kdo bude svým tipem nejblíže skutečnosti, získá voucher na zájezd od společnosti Invia v hodnotě 20 000 Kč. Druhý nejpřesnější tip získává voucher v hodnotě 15 000 Kč, třetí pak v hodnotě 10 000 Kč na zájezd od společnosti INVIA.cz. Dalších 5 výherců se může těšit na voucher v hodnotě 5 000 Kč na sportovní vybavení do Decathlonu.

Gratulujeme výhercům velké letní soutěže 2019

Děkujeme všem za účast v letní soutěži. Atraktivní ceny od společnosti Invia a sportovní vybavení od Decathlonu v hodnotě několik desítek tisíc získávají tito klienti:
 
1. místo (nejpřesnější tip): 1 x voucher od společnosti INVIA v hodnotě 20 000 Kč vyhrává Bohumil H. - Košťany
2. místo (druhý nejpřesnější tip): 1 x voucher od společnosti INVIA v hodnotě 15 000 Kč vyhrává Jitka V. - Verušičky
3. místo (třetí nejpřesnější tip): 1 x voucher od společnosti INVIA v hodnotě 10 000 Kč vyhrává Peter G. - Lázně Kynžvart
4. - 8. místo (čtvrtý až osmý nejpřesnější tip): 5 x dárkový poukaz od společnosti DECATHLON v hodnotě 5 000 Kč vyhrávají:
 Alena Č. - Planá, Ivana S. - Ostrov, Anna S. - Tachov, Tomáš B. - Ostrava, Filip K. - Bystřice pod Hostýnem

 

Děkujeme vám za důvěru a gratulujeme k výhře, váš Fair Credit!
800 800 122 Klientská zóna

 Podmínky soutěže

  • Akce se vztahuje na smlouvy o spotřebitelském úvěru „Fajn půjčka“ a „Fajn půjčka Max“, které budou nově uzavřeny v termínu od 23. 5. do 2. 7. 2019. Platí jak na nově uzavřené smlouvy o spotřebitelském úvěru (první půjčky), tak na souběžně uzavřené smlouvy o spotřebitelském úvěru i refinancování stávajících spotřebitelských úvěrů včetně obnovených spotřebitelských úvěrů.
  • Zúčastnit se mohou pouze ti zákazníci, kteří vyplní svůj soutěžní tip do registračního formuláře na této stránce (případně zavolají na bezplatnou linku 800 800 122 a vyplní registrační formulář po telefonu).
  • Kompletní pravidla soutěže nalezente ZDE.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava