Fair Credit daroval dětem peníze na tábor

Na celý týden během letních prázdnin se děti z Dětského domova v Hranicích promění v malé indiány. Chystá se pro ně totiž týdenní tábor právě s indiánskou tematikou. Částkou deset tisíc korun na něj přispěla společnost Fair Credit která se zabývá poskytováním drobných nebankovních půjček. 

„Jsme samozřejmě nesmírně rádi, že nám pomohli tábor zafinancovat,“ řekla ředitelka hranického dětského domova Věra Rušarová. „Každá koruna navíc nám přijde velice vhod, navíc děti nebudou muset být celé prázdniny jen v budově a jejím okolí,“ řekla. Celkové náklady na tábor, který potrvá týden a proběhne v Hrabůvce kousek od Olomouce, dosáhly 17 tisíc korun, z toho deset tisíc zaplatil Fair Credit. Tábora se zúčastní celkem sedmnáct dětí.
S nápadem věnovat peníze dětskému domovu přišla obchodní manažerka novojičínské pobočky Fair Credit. „Naše společnost půjčuje peníze, ale chceme dělat víc než to, chceme je i dávat,“ řekl ředitel pobočky Libor Nováček. „S paní ředitelkou jsme se již dohodli, že po Novém roce budeme ve spolupráci s dětským domovem pokračovat. Doufáme, že bude nadále nést ovoce,“ řekl.
 

Další Novinky ve Fair Credit