Naše akce
Akce skončila

Vánoční soutěž s Fair Creditem!

7. 11. - 18. 12. 2018 | Platnost akce

Vánoce jsou fajn. Tak proč si je neudělat s Fajn půjčkou rovnou dvakrát a s plnou parádou? Naše vánoční soutěž vám to umožní!


Gratulujeme výhercům vánoční soutěže!

Děkujeme všem za účast ve vánoční soutěži! Správnému počtu sjednaných Fajn půjček, v období konání soutěže, se přiblížilo těchto 5 výherců:

1. místo

Veronika D. okres Mělník

2. místo

Luboš F. okres Plzeň

3. místo

Milan M. okres Praha

4. místo

Soňa V. okres Brno

5. místo

Milada S. okres Brno

Máte zájem o půjčku?

Sjednejte si v termínu od 7. 11. do 18. 12. 2018 naši Fajn půjčku a zaregistrujte se do soutěže. Přidejte svůj tip, kolik Fajn půjček bude celkem poskytnuto v období trvání soutěže. A když budete mezi pěti, kteří se správnému číslu co nejvíce přiblíží, vyhráváte!

Spočítat půjčku

Pěti z vás pak Fair Credit doplatí celkový zůstatek půjčených peněz, který budete mít k 3. lednu 2019. A k tomu vám navíc přidáme stejnou částku, jakou jste si na začátku půjčili!

Abyste rozuměli správně, tady je příklad: Pokud jste si u nás půjčili 40 tisíc korun a 3. ledna vám bude zbývat doplatit ještě 25 tisíc korun, celou splátku ve výši 25 tisíc korun vám odpustíme a navíc vám ještě vyplatíme 40 tisíc korun! Výhru vám předáme do 17. ledna, mezitím tak můžete plánovat, za co ji utratíte!

Podmínky akce

  • Akce se vztahuje na smlouvy o spotřebitelském úvěru Fajn půjčka, které budou uzavřeny v termínu od 7. 11. do 18. 12. 2018.
  • Akce se vztahuje pouze na ty zákazníky, kteří zaregistrují svůj soutěžní tip níže do registračního formuláře.
  • Podmínkou účasti v soutěži je, aby zákazník neměl nedoplatek – do databáze účastníků soutěže tedy zařadíme jen ty, kteří nebudou v době vyhodnocení soutěže (3. ledna 2019) v prodlení se zaplacením splátky u žádné své půjčky.
  • Zákazníka, který zaregistruje svůj tip do soutěže, ale od smlouvy k Fajn půjčce v zákonné lhůtě 14 dnů odstoupí, ze soutěže vyloučíme.

Archiv akcí

Více akcí