Naše akce
Akce skončila

Vánoční soutěž s Fair Creditem!

7. 11. - 18. 12. 2018 | Platnost akce

Vánoce jsou fajn. Tak proč si je neudělat s Fajn půjčkou rovnou dvakrát a s plnou parádou? Naše vánoční soutěž vám to umožní!


Gratulujeme výhercům vánoční soutěže!

Děkujeme všem za účast ve vánoční soutěži! Správnému počtu sjednaných Fajn půjček, v období konání soutěže, se přiblížilo těchto 5 výherců:

1. místo

Veronika D. okres Mělník

2. místo

Luboš F. okres Plzeň

3. místo

Milan M. okres Praha

4. místo

Soňa V. okres Brno

5. místo

Milada S. okres Brno


V současné době neprobíhá žádná akce.
Ale nezoufejte, přesto si můžete půjčit. 😉

Spočítat půjčku

Máte zájem o půjčku?

Sjednejte si v termínu od 7. 11. do 18. 12. 2018 naši Fajn půjčku a zaregistrujte se do soutěže. Přidejte svůj tip, kolik Fajn půjček bude celkem poskytnuto v období trvání soutěže. A když budete mezi pěti, kteří se správnému číslu co nejvíce přiblíží, vyhráváte!

Spočítat půjčku

Pěti z vás pak Fair Credit doplatí celkový zůstatek půjčených peněz, který budete mít k 3. lednu 2019. A k tomu vám navíc přidáme stejnou částku, jakou jste si na začátku půjčili!

Abyste rozuměli správně, tady je příklad: Pokud jste si u nás půjčili 40 tisíc korun a 3. ledna vám bude zbývat doplatit ještě 25 tisíc korun, celou splátku ve výši 25 tisíc korun vám odpustíme a navíc vám ještě vyplatíme 40 tisíc korun! Výhru vám předáme do 17. ledna, mezitím tak můžete plánovat, za co ji utratíte!

Podmínky akce

  • Akce se vztahuje na smlouvy o spotřebitelském úvěru Fajn půjčka, které budou uzavřeny v termínu od 7. 11. do 18. 12. 2018.
  • Akce se vztahuje pouze na ty zákazníky, kteří zaregistrují svůj soutěžní tip níže do registračního formuláře.
  • Podmínkou účasti v soutěži je, aby zákazník neměl nedoplatek – do databáze účastníků soutěže tedy zařadíme jen ty, kteří nebudou v době vyhodnocení soutěže (3. ledna 2019) v prodlení se zaplacením splátky u žádné své půjčky.
  • Zákazníka, který zaregistruje svůj tip do soutěže, ale od smlouvy k Fajn půjčce v zákonné lhůtě 14 dnů odstoupí, ze soutěže vyloučíme.

Archiv akcí

Více akcí