Rychlá půjčka

od Fair Credit

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Potřebujete peníze? Rychle a za jasně daných a férových pravidel? Pak jste tady správně. A můžete si vybrat – jednou možností je rychlá půjčka ihned na ruku, druhou pak rychlá půjčka na účet. Rychlá půjčka od Fair Credit International poskytuje hotovostní půjčky od 4 000 do 50 000 korun, stálým zákazníkům až do výše 70 000 Kč a bezhotovostní půjčky od 40 000 do 150 000 korun. Naším mottem je rychle, férově, transparentně. Rychlá půjčka od Fair Credit je zároveň i férová. Proč?

Rychlé vyřízení – rychlá půjčka ihned

Nečeká vás žádné zbytečné čekání. Půjčky poskytujeme v co nejkratší době, aby vám byly peníze k dispozici v potřebnou a pravou chvíli. Rychlá půjčka ihned má i další jasně daná pravidla.

  • Srozumitelná smlouva rychlé půjčky

Naše smlouvy jsou férové a připravené tak, aby byly srozumitelné všem. Tedy i těm, kdo se ve světě financí tak docela neorientují. Žádné dodatky pod čarou nebo „psané malým písmem“ u nás nečekejte.

  • Rychlá půjčka na ruku nebo na účet

Není nutné žádné chození do bank nebo na schůzky. Naši zástupci s vámi domluví vše potřebné a předají vám osobně peníze na ruku v hotovosti. V případě vyšší částky je převedou na účet.

  • Žádné skryté poplatky

Nic neskrýváme, nic netajíme. Máme jasně definovaný, otevřený a fungující systém pro všechny naše zákazníky. Všechny smlouvy a jejich podmínky si můžete předem a v klidu prostudovat. Rychlá půjčka online vám pak dobře poslouží.

  • Ochraňte sebe a své finance pojištěním

Zřiďte si pojištění před rizikem nemožnosti splácet. Ochráníte sami sebe i své finance před neočekávanými problémy a riziky při nesplácení. Pojištění zvýší vaši splátku jen o pár korun.

  • Rychlá půjčka bez registru

Nevyžadujeme u nás spoluručitele ani ručení vaším majetkem. U nás je to půjčka bez registru. Zcela důvěřujeme vám i našim obchodním zástupcům, kteří dokáží dobře zanalyzovat vaši finanční situaci. I díky tomu jsou možné problémy omezeny na minimum.


Rychlá půjčka je férová. Pro kohokoliv a na cokoliv


Peníze si u nás může půjčit opravdu kdokoliv a také na cokoliv. Vše řeší rychlá půjčka na ruku i rychlá půjčka na účet. Chcete si koupit nové auto, a nedostává se vám hotovosti. Můžete si půjčit u nás. Rychlá půjčka řeší i další potřeby. Platí to i pro půjčky na vybavení domácnosti, na dárky, na elektroniku, na vzdělání, na podnikání nebo na splacení účtů.

Velká vánoční akce 800 800 122 Klientská zóna

Víte, od koho si půjčujete

poboček

13

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

1. 12. 2017

Novinka - změna v týdenní splatnosti u produktu Fajn půjčka

Vážení zákazníci, upravili jsme pro Vás naši stávající hotovostní Fajn půjčku od 4 000 Kč do 50 000 Kč. Od 1. 12. 2017 tak NOVĚ poskytujeme půjčky se splatností na 45 a 60 týdnů. Našim stávajícím zákazníkům půjčíme až 70 000 Kč se splatností 78 týdnů. Neustále myslíme na naše zákazníky, a proto hlavním důvodem pro změnu je Vám ulehčit a zpříjemnit proces splácení půjčky.

15. 11. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra dne 17. 11. 2017

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v pátek dne 17. 11. 2017 bude omezaná provozní doba naší bezplatné telefonní linky, která bude dostupná od 9:00 do 17:00h. Děkujeme za pochopení. 

Archiv novinek