Půjčka

na účet

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Potřebujete peníze? Rychle a bez zbytečných průtahů, férově a transparentně? Půjčka na účet od Fair Credit International tohle vše řeší. A jaké jsou další výhody? Že je to půjčka pro kohokoliv a na cokoliv. Dostanete ji v co nejkratší době na váš bankovní účet.

Půjčka na účet: Fajn půjčka Max od Fair Credit

Půjčky ve výši od 40 000 do 150 000 korun se splatností 12 až 36 týdnů poskytujeme rychle, férově a transparentně. Žádné zbytečné a dlouhé čekání na vyřízení. Půjčky poskytujeme v co nejkratší době. Zkrátka půjčka ihned.

Smlouvy na půjčky od Fair Credit neobsahují žádné dodatky tzv. malým písmem a někde pod čarou. Naše smlouvy jsou připravené tak, aby byly podmínky půjčky srozumitelné i tomu, kdo se ve světě financí příliš nevyzná.

Nečeká vás ani žádné chození do banky či na schůzky. Naši obchodní zástupci s vámi domluví vše potřebné. Bezhotovostní převod peněz na váš bankovní účet následuje prakticky okamžitě. To je půjčka ihned na účet.

Půjčka na účet: Jak na to?

Stačí pouhé tři kroky. Pošlete nám na sebe kontakt. Stačí jméno, telefon a e-mail. Náš obchodní zástupce vám zavolá a domluví podpis smlouvy. Nebo zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 888 120 a sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem, který za vámi přijde k vám domů.

Pro získání půjčky potřebujete platný občanský průkaz, doklad o bydlišti a doložení příjmu za poslední tři měsíce. Na základě schválené žádosti a podepsané smlouvy vám vyplatíme půjčku na účet v co nejkratší době na váš bankovní účet.

Jak budu půjčku na účet splácet?

Po celou dobu trvání půjčky na účet není potřeba nikam chodit či se scházet s našimi obchodními zástupci, vše probíhá online. Půjčku splácíte po předem dohodnutých splátkách bezhotovostně z pohodlí domova na účet společnosti.

 

Možností je i půjčka na ruku

Pokud potřebujete půjčit nižší částku a chcete mít jistotu, že půjčka bude vyřízena rychle, bezpečně a férově, pak můžete zvolit další nabídku společnosti Fair Credit, kterou je půjčka na ruku, tedy Fajn půjčka, kterou poskytujeme ve výši od 4 000 do 50 000 korun.

800 800 122 Klientská zóna

Víte, od koho si půjčujete

poboček

11

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

21. 12. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra v období vánočních svátků

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na upravenou provozní dobu kontaktního centra během vánočních svátků. Naše bezplatná telefonní linka vám bude k dispozici následovně:

Archiv novinek