Půjčka

na ruku

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Potřebujete peníze? Rychle a na ruku bez zbytečných průtahů, férově a transparentně? Půjčka na ruku od Fair Credit International tohle vše řeší. A jaké jsou další výhody? Že je to půjčka pro kohokoliv a na cokoliv. V hotovosti na ruku v pohodlí vašeho domova.


Půjčka na ruku: Fajn půjčka od Fair Credit


Půjčky ve výši od 4 000 do 50 000 korun se splatností 45  nebo 60 týdnů poskytujeme rychle, férově a transparentně. Našim zákazníkům půjčíme až 70 000 Kč se splatností 78 týdnů. Žádné zbytečné a dlouhé čekání na vyřízení. Půjčky poskytujeme v co nejkratší době. Zkrátka půjčka ihned. 


Smlouvy na půjčky od Fair Credit neobsahují žádné dodatky tzv. malým písmem a někde pod čarou. Naše smlouvy jsou připravené tak, aby byly srozumitelné i tomu, kdo se ve světě financí příliš nevyzná.


Nečeká vás ani žádné chození do banky či na schůzky. Naši obchodní zástupci s vámi domluví vše potřebné a předají vám peníze v hotovosti v pohodlí vašeho domova. To je půjčka ihned na ruku.

Půjčka na ruku: Jak na to?


Stačí pouhé tři kroky. Pošlete nám na sebe kontakt. Stačí jméno, telefon a e-mail. Náš obchodní zástupce vám zavolá a domluví podpis smlouvy. Nebo zavolejte na naši bezplatnou infolinku 800 888 120 a sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem, který za vámi přijde k vám domů.


Pro získání půjčky potřebujete platný občanský průkaz, doklad o bydlišti a doložení příjmu za poslední tři měsíce. Na základě schválené žádosti a podepsané smlouvy vám vyplatíme půjčku na ruku v co nejkratší době v hotovosti. Platí to doslova a do písmene, protože peníze dostanete do rukou přímo u vás doma.


Jak budu půjčku na ruku splácet?


Po celou dobu trvání půjčky na ruku, v tomto konkrétním případě Fajn půjčky od Fair Credit, se o vás bude starat váš obchodní zástupce, který od vás bude osobně vybírat splátky tak, abyste nemuseli nikam chodit. Půjčku splácíte v týdenním režimu po předem dohodnutých splátkách přímo obchodnímu zástupci.


Možností je i půjčka na účet


Pokud potřebujete půjčit vyšší částku a chcete mít jistotu, že půjčka bude vyřízena rychle, bezpečně a férově, pak můžete zvolit další nabídku Fair Credit, kterou je půjčka na účet, tedy Fajn půjčka Max, kterou poskytujeme ve výši od 40 000 do 150 000 korun.

800 800 122 Klientská zóna

Víte, od koho si půjčujete

poboček

11

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

21. 12. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra v období vánočních svátků

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na upravenou provozní dobu kontaktního centra během vánočních svátků. Naše bezplatná telefonní linka vám bude k dispozici následovně:

Archiv novinek