Půjčka

do výplaty

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

800 800 122 Klientská zóna

Potřebujete pokrýt nenadálé výdaje?

Pak je tu pro vás půjčka do výplaty. Můžete si půjčit na cokoliv. Stačí, když vyplníte on-line žádost nebo zatelefonujete na naši bezplatnou infolinku 800 888 120, a už následující den můžete mít peníze na nákup či na zaplacení čehokoliv, po čem toužíte nebo co potřebujete.

Půjčka pro kohokoliv na cokoliv

Půjčka do výplaty není zdaleka jedinou možností, jak můžete půjčku od Fair Credit využít. Když na cokoliv, tak opravdu na cokoliv – na auto, na vybavení domácnosti, na dárky, na elektroniku, na vzdělání či na podnikání.

Půjčka od Fair Credit, to je rychlá půjčka bez registru. Nepotřebujete totiž žádného ručitele ani ručení. Žádná směnka ani zajištění nemovitostí nejsou nutné. Rychle a jednoduše posoudíme vaši schopnost půjčku splácet a navrhneme vám optimální výši vaší půjčky.

Půjčka na ruku


Žádné chození do bank a na schůzky. Když půjčka na ruku, tak opravdu na ruku. Naši obchodní zástupci s vámi domluví vše potřebné a předají vám peníze ihned v hotovosti v pohodlí vašeho domova.


Půjčka na ruku, to je Fajn půjčka od společnosti Fair Credit. Poskytujeme ji ve výši od 4 000 do 50 000 korun se splatností 45 nebo 60 týdnů, stálým zákazníkům až do výše 70 000 Kč se splatností 78 týdnů. Rychle, férově, transparentně. Navíc s možností pojištění rizika nemožnosti splácet a bez ručení.


Půjčka na účet


Žádné zbytečné čekání ani zbytečné průtahy. Půjčku na účet dostanete v nejkratší možné době, aby vám finanční prostředky pomohly v tu pravou chvíli. Půjčka na účet je bezhotovostní a peníze dostanete ihned bankovním převodem na váš účet.


Půjčka na účet, to je Fajn půjčka Max od Fair Credit. Poskytujeme ji ve výši od 40 000 do 150 000 korun se splatností 12 až 36 měsíců. Rychle, férově, bezhotovostně. Půjčka na účet je bezúčelová − stejně jako půjčka na ruku − a s okamžitým převodem peněz a bez ručení.


Rychlá půjčka od Fair Credit


Rychlost vyplacení peněz záleží na vás. Pokud žádáte o půjčku, mějte vždy předem připravené veškeré dokumenty, které jsou k žádosti o půjčku od Fair Credit potřeba. Nejčastěji se jedná o platný občanský průkaz, potvrzení o příjmech a další dokumenty dle požadavků společnosti, kde o půjčku žádáte

Víte, od koho si půjčujete

poboček

11

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

21. 12. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra v období vánočních svátků

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na upravenou provozní dobu kontaktního centra během vánočních svátků. Naše bezplatná telefonní linka vám bude k dispozici následovně:

Archiv novinek