Půjčka

bez registru

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

Velká vánoční akce 800 800 122 Klientská zóna

Společnost Fair Credit je spolehlivým a férovým hráčem na finančním trhu. Ctí daná pravidla a transparentní podmínky uzavřených smluv a jeho vizí je stát se lídrem na trhu poskytování nebankovních půjček bez registru. Peníze na ruku nebo peníze na účet, to jsou nabízené možnosti podle výše půjčky. Obsahují i další benefity. Tím je i půjčka bez registru.


Rychlá půjčka bez registru na ruku


Rychlé vyřízení a žádné zbytečné čekání. Spotřebitelské úvěry připravíme v co nejkratší době tak, abyste měli finanční prostředky co nejdříve k dispozici. Rychlá půjčka bez registru takové podmínky zcela naplňuje.


Můžete si půjčit v hotovosti. Poskytujeme Fajn Půjčku od 4 000 do 50 000 korun, stálým zákazníkům až do 70 000 Kč.  Po podpisu smlouvy vám hotovost vyplatíme přímo do ruky v pohodlí vašeho domova.


Rychlá půjčka bez registru ihned na účet


Pokud máte zájem o vyšší částku, požádejte si o Fajn Půjčku Max od 40 000 do 150 000 korun. V takovém případě vám vyplatíme finanční prostředky bezhotovostně na váš bankovní účet.

Půjčka bez registru


Pokud si zažádáte o půjčku u společnosti Fair Credit, nepotřebujete žádného ručitele ani další ručení. Žádnou směnku ani zajištění nemovitostí nepožadujeme. Zkrátka půjčka bez registru. Rychle a jednoduše posoudíme vaši schopnost splácet a navrhneme vám optimální výši vaší půjčky. Takže půjčka bez registru ihned.


Snadná žádost o půjčku


Zavolejte si na naši bezplatnou infolinku 800 888 120 a sjednejte si schůzku s naším obchodním zástupcem, který za vámi přijde k vám domů. Nemusíte nikam chodit, my přijdeme za vámi. Nebo vyplňte on-line žádost, a my vás budeme kontaktovat.


Pro vyřízení a získání půjčky potřebujete pouze platný občanský průkaz, doklad o bydlišti a doložení příjmu za poslední tři měsíce. Nic víc. Takže půjčka bez nahlížení do registru.


Na základě schválené půjčky a podepsané smlouvy o půjčce vám vyplatíme hotovost přímo do rukou u vás doma, v případě vyšší částky budou finanční prostředky převedeny bezhotovostně na váš bankovní účet.

Půjčka bez registru od Fair Credit: žádné sankce

Po celou dobu trvání půjčky se o vás bude starat náš obchodní zástupce. V případě hotovostní půjčky od vás bude osobně vybírat splátky. Půjčku splácíte v týdenním režimu v předem domluvených splátkách přímo obchodnímu zástupci. Bezhotovostní půjčku pak splácíte z pohodlí domova na účet společnosti.


S půjčkou od Fair Credit vám nehrozí žádné sankce. V případě, že se dostanete do problémů, seznámíte s tím svého obchodního zástupce a ten společně s manažerem navrhne řešení, které bude přijatelné pro obě strany, ale bez jakýchkoliv sankčních poplatků.

Víte, od koho si půjčujete

poboček

13

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

1. 12. 2017

Novinka - změna v týdenní splatnosti u produktu Fajn půjčka

Vážení zákazníci, upravili jsme pro Vás naši stávající hotovostní Fajn půjčku od 4 000 Kč do 50 000 Kč. Od 1. 12. 2017 tak NOVĚ poskytujeme půjčky se splatností na 45 a 60 týdnů. Našim stávajícím zákazníkům půjčíme až 70 000 Kč se splatností 78 týdnů. Neustále myslíme na naše zákazníky, a proto hlavním důvodem pro změnu je Vám ulehčit a zpříjemnit proces splácení půjčky.

15. 11. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra dne 17. 11. 2017

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v pátek dne 17. 11. 2017 bude omezaná provozní doba naší bezplatné telefonní linky, která bude dostupná od 9:00 do 17:00h. Děkujeme za pochopení. 

Archiv novinek