Jáchym
22 let, student VŠE

PŘIVÝDĚLEK NA VYSOKÉ

Vysoká škola stojí dost peněz. Musím platit koleje, menzu, učebnice a moc už mi v peněžence nezbývá. Zkoušel jsem různé brigády pro studenty, ale nejlepší přivýdělek při studiu jsem našel u Fair Creditu. Přivydělám si 7 100 korun měsíčně a mám brigádu, která mě docela baví.

Žiji mezi čísly. Vysoká škola je náročná a najít zajímavý přivýdělek může být potíž. Ale ne u Fair Creditu.

Druhým rokem studuju na Vysoké škole ekonomické v Praze. Sám nejsem Pražák, pocházím z jedné moravské vesnice. Oba moji rodiče tam pracují v místní fabrice, nikdy nevydělávali nějak moc peněz. Ale ačkoliv jsme neměli moc na rozhazování, byli jsme docela soběstační, protože máme u domu také menší hospodářství. Když jsem přišel do Prahy, neměl jsem tady žádné zázemí. Od našich jsem sice dostal peníze na kolej a menzu a k tomu ještě nějaké malé kapesné, ale z toho mi už v polovině měsíce příliš nezbývalo.

Proto jsem hledal možnosti přivýdělku. Vyzkoušel jsem několik brigád. S kamarády jsem zavážel zboží v hypermarketu, pak jsem ještě pomáhal s administrativou v jedné firmě. Ale takové práce mi vůbec nevyhovovaly. Po těžkých šichtách v hypermarketu jsem usínal na přednáškách, papírování ve firmě zase bylo hodně náročné a navíc po mě šéf chtěl, abych tam trávil čím dál více času. To bych ale vlastně musel řešit, co dál se studiem. Jestli skončit, nebo pokračovat a spát tři hodiny denně. Skončit s vysokou školou jsem nechtěl, nejen kvůli sobě, ale i kvůli rodičům.

Když jsem dostal tip na Fair Credit, řekl jsem si, že nemám co ztratit. Navíc je to typ práce, ke které mám blízko. Ve škole žiji samými čísly a teď mám šanci vidět, jak to funguje v reálu. Získal jsem díky Fair Creditu šanci, jak si přilepšit, aniž bych byl vyčerpaný a usínal v lavici. Svoje studium i obcházení klientů s přehledem zvládám.  Líbí se mi také systém školení, který firma má, její podpora a servis od samotného začátku. Nikdy jsem neměl pocit, že by mě nechala na holičkách. A ještě si přivydělám fajn peníze.

Chci spolupracovat

Proč zvolit pravě Fair Credit?

PRAVIDELNÁ VÝPLATA A SPECIÁLNÍ PROVIZNÍ AKCE

Provize ve výši 500 Kč za každý zprostředkovaný spotřebitelský úvěr, od kterého zákazník neodstoupí, a také 6–10% provize z výběru každé hotovostní splátky. Navíc často pořádáme řadu soutěží pro OZ a nabízíme další zajímavé nejen finanční bonusy.

NEMUSÍTE NIKOHO SHÁNĚT, PŘIDĚLÍME VÁM ZÁKAZNÍKY

U nás nebudete začínat z nuly. Hned na začátku spolupráce vám přidělíme kmen stabilních zákazníků, o který se budete starat a dále ho rozšiřovat. Díky tomu si budete moci ihned přivydělat, nebudete odkázání na shánění nových klientů.

DOSTANETE MOBILNÍ TELEFON S VÝHODNÝM TARIFEM

Fair Credit nabízí všem obchodním zástupcům mobilní telefon s výhodným tarifem; velkou podporou je také manažer, který má na starost jen tak velké území, aby se mohl dobře věnovat všem svým OZ.

POSTARÁME SE O REGISTRACI U ČNB, ZA NIC NEPLATÍTE

Pro všechny naše obchodní zástupce máme připravený propracovaný systém školení, díky nimž hladce zvládnete odborné zkoušky až získáte potřebnou odbornou způsobilost. Navíc Vám zaplatíme veškeré náklady spojené jak s přípravou na složení odborné zkoušky.

REKLAMNÍ MATERIÁLY MÁTE U NÁS ZDARMA

Všichni obchodní zástupci mohou v plné míře využívat marketingových tištěných a on-line materiálů, Fair Credit Vám nabídne maximální podporu (brožury, tištěné materiály, aplikace, ocenění pro ty nejlepší, workshopy a akce).

Chci spolupracovat