Chcete si přivydělat?

S Fair Creditem je to vážně snadné!

Přivýdělek je vhodný  pro důchodce, studenty, maminky na rodičovské i zaměstnance.

 • Pracujte podle toho, kolik si potřebujete vydělat!
 • Přivydělejte si v průměru 11 500 Kč za měsíc.
 • Nechte si vyplácet pravidelnou týdenní provizi.
 • Získejte 500 Kč za každou uzavřenou půjčku. Pomůžeme vám s novými kontakty, vy strávíte s uzavřením každé půjčky zhruba hodinu.
 • Zvyšte si vzdělání. Pomůžeme vám s přípravou na složení povinné odborné zkoušky. Všechny náklady s tím spojené za vás uhradíme.
 • Užijte si výhody flexibilní práce. Naši obchodní zástupci nemají pevnou pracovní dobu; čas si organizují podle sebe.
 • Využívejte pracovní i reklamní materiály zdarma a mobilní telefon s výhodným tarifem.

Mám zájem o práci

Proč zvolit pravě Fair Credit?

PRAVIDELNÁ VÝPLATA A SPECIÁLNÍ PROVIZNÍ AKCE

Provize ve výši 500 Kč za každý zprostředkovaný spotřebitelský úvěr, od kterého zákazník neodstoupí, a také 7% provize z výběru každé hotovostní splátky. Navíc často pořádáme řadu soutěží pro OZ a nabízíme další zajímavé nejen finanční bonusy.

DOSTANETE MOBILNÍ TELEFON S VÝHODNÝM TARIFEM

Fair Credit nabízí všem obchodním zástupcům mobilní telefon s výhodným tarifem; velkou podporou je také manažer, který má na starost jen tak velké území, aby se mohl dobře věnovat všem svým OZ.

POMŮŽEME VÁM S  REGISTRACÍ U ČNB, ZA NIC NEPLATÍTE

Pro všechny naše obchodní zástupce máme připravený propracovaný systém školení, díky nimž hladce zvládnete odborné zkoušky a získáte potřebnou odbornou způsobilost. Navíc Vám zaplatíme veškeré náklady spojené jak s přípravou na složení odborné zkoušky.

REKLAMNÍ MATERIÁLY MÁTE U NÁS ZDARMA

Všichni obchodní zástupci mohou v plné míře využívat marketingových tištěných a on-line materiálů, Fair Credit Vám nabídne maximální podporu (brožury, tištěné materiály, aplikace, ocenění pro ty nejlepší, workshopy a akce).

 

 

Zuzana
26 let, na mateřské

POMŮŽU LIDEM A PŘIVYDĚLÁM SI. JSEM SPOKOJENÁ.

Když se nám narodil Toník, bylo to pro mě hodně náročné. Fakt jsem měla co dělat, abych to všechno zvládla. Nejen péči o prcka, ale i o domácnost. Moc jsem toho nenaspala, ale to zná asi každá máma. Teď, když Toník povyrostl, už je to naštěstí mnohem lepší a já zase můžu častěji vyrážet mezi lidi. To mi na mateřské opravdu moc a moc chybělo.

A přiznám, že mi chyběly i peníze. Manžel má sice docela dobrý plat, jenže když je takový plat jenom jeden a navíc většinu z něj spolkne hypotéka, auto na leasing a spousta dalších plateb, už nám toho moc nezůstalo. Před rokem mi kamarádka řekla o Fair Creditu a jak si u nich můžu na mateřské přivydělat. Ukázalo se, že to není nic složitého. Jednoduše chodím za zákazníky, které jsem dostala přidělené, a povídám si s nimi. Vlastně je tonakonec docela příjemné – ráda si s lidmi povídám a pomáhám jim. Je to ideální práce z domova, při které si mohu přivydělávat hned od první chvíle, co jsem s tím začala.

PROČ SI ZUZANA VYBRALA FAIR CREDIT?

 • Mám šéfa, s kterým se vždy domluvím. 
 • Pravidelně si přivydělám, a ne málo.
 • Nemusím se bát, že by mi nepřišly peníze na účet.
 • Mám dost času, abych se postarala o rodinu.
 • Zvažuju, že zůstanu i po mateřské.

Zuzana si s Fair Creditem vydělá 10 000 Kč měsíčně.Každý týden jí práce zabere 12 hodin, stará se přitom o 55 zákazníků.

Chci spolupracovat

Lukáš
22 let, student

NA VYSOKÉ ŠKOLE JE POTŘEBA HODNĚ PENĚZ. NECHCI ZATĚŽOVAT RODIČE.

Už dva roky studuju na vysoké škole. První rok jsem se rozkoukával a snažil se vystačit s penězi od rodičů, ale od druhé roku už si přivydělávám. Vím, že naši moc peněz na rozhazování nemají, takže jsem odjakživa chodil na brigády. Už na střední.

Teď pracuju ve Fair Creditu, protože mi to nejvíce vyhovuje. Můžu si práci přizpůsobit svému rozvrhu, díky tomu ve škole nic nezameškám. Studium i obcházení klientů s přehledem zvládám. Je to super brigáda pro studenta , při které si přivydělám opravdu příjemný obnos měsíčně.

Líbí se mi, že Fair Credit je vůči klientům tolerantnější než jiné podobné společnosti. Navíc celý systém funguje elektronicky a díky tomu je vše jednoduché. Líbí se mi taky servis, který tam mám, třeba příprava na zkoušky u České národní banky. Fair Credit pořádá často zajímavé akce, díky nímž mám možnost získat příjemné bonusy.

PROČ SI LUKÁŠ VYBRAL FAIR CREDIT?

  • Přivydělám si opravdu dost, přitom stíhám školu.
  • Zákazníci Fair Credit oceňují a nenadávají na něj.
  • Líbí se mi přístup mého šéfa, na všem se s ním domluvím.
  • Měl jsem zadarmo registraci u ČNB a certifikaci.

Lukáš si s Fair Creditem vydělá 16 000 Kč měsíčně. Má na starosti 90 zákazníků, pracuje 22 hodin týdně.

Chci spolupracovat

Jaroslav
67 let, důchodce

SOUSEDÉ A ZNÁMÍ SI PŮJČÍ A JÁ SI DÍKY TOMU PŘIVYDĚLÁM.

Do důchodu jsem se těšil, ale bylo mi jasné, že s penězi to nebude úplně jednoduché. Sice žiju docela skromně, ale ještě občas rád vyrazím někam do zahraničí. Třeba s kamarády do Alp nebo na kola na Šumavu. Jenže takové výdaje už z důchodu dohromady nedám.

 

Peníze navíc se prostě hodí. O Fair Creditu mi řekl bývalý kolega z práce, který si takhle přivydělává už pár let a nestěžuje si. Provize dostává každý týden a má flexibilní pracovní dobu.

Poptal jsem se na Fair Credit taky známých v okolí a někteří z nich si u něj taky půjčují. A jsou spokojení. Prý kvůli rychlosti při vyřizování a nižším splátkám. Tak jsem se nechal přesvědčit a vyzkoušel to. Byl jsem příjemně překvapený, jak to funguje. Přivýdělek závisí na mém vlastním výkonu, což mi vyhovuje. Je to ideální práce pro důchodce. Těší mě i vzájemná důvěra, protože na tom jsem si vždycky zakládal i v původní práci.

PROČ SI JAROSLAV VYBRAL FAIR CREDIT?

 • Přivýdělek závisí na mém vlastním výkonu.
 • Těší mě vzájemná důvěra a respekt.
 • Provize mi vyplácejí pravidelně každý týden.
 • Zákazníci jsou u Fair Creditu spokojení.
 • Pracovní dobu si můžu rozvrhnout, jak potřebuju.

Jaroslav si s Fair Creditem vydělá 13 000 Kč měsíčně. Věnuje se 75 klientům a celkem mu práce zabere 20 hodin týdně.

Chci spolupracovat

Jiřina
46 let, pokladní

MÁM DOBRÉ PENÍZE A PRACUJU, JAK SE MI TO HODÍ.

Fair Credit pro mě ze všeho nejvíc znamená velmi příjemný přivýdělek. Spolu s platem pokladní si díky němu vydělávám víc, než je republikový průměr. A navíc mě to baví, stejně jako práce za pokladnou. Ráda totiž pracuju s lidmi, potkávám se s nimi a poklábosím. V obou svých pracích tak spojuju příjemné s užitečným.

Přiznám se, že jsem ze začátku měla trochu obavy, že budu muset chodit někde po ulicích, vyptávat se neznámých lidí a dělat z nich klienty. Ale místo toho jsem od svého manažera dostala seznam stávajících zákazníků a ten si postupně rozšiřuju o jejich známé a další lidi, které mi doporučí. Je to fajn práce z domova, kterou jsem hledala. Vlastně jen povídání s lidmi, kteří mají občas větší, občas menší starosti, ale se kterými vždycky najdu společnou řeč.

PROČ SI JIŘINA VYBRALA FAIR CREDIT?

 • Oceňuju dobré finanční ohodnocení a časovou flexibilitu.
 • Peníze dostanu pravidelně každý týden a nemusím se bát, že nepřijdou.
 • Potkávám se s lidmi, pobavím se s nimi a navíc jim i pomáhám.
 • Dostala jsem seznam zákazníků, díky tomu jsem mohla rychle a jednoduše začít.
 • Ať mám jakýkoliv dotaz, vždy mi všechno dokáží dobře vysvětlit a jednání je vždy velmi slušné.

Jiřina si s Fair Creditem vydělá 7 000 Kč měsíčně. Pracuje 10 hodin týdně a na starosti má 30 zákazníků.

Chci spolupracovat