Štěpánka Veliká

800 800 122 Klientská zóna

Lituji, že jsem k Fair Creditu nepřešla dřív

„Jsem zářným příkladem toho, že společnost dokáže ocenit snahu a pracovní nasazení. Svoji současnou práci mohu popsat jediným slovem: úžasná."

 

 • Potřebovala jsem přivýdělek při mateřské
  Když se mi narodila dcera a já šla nejprve na mateřskou a posléze na rodičovskou, citelně se to projevilo na našem rodinném rozpočtu. Hledala jsem tedy způsob jak si přivydělat. Po šesti měsících mateřské dovolené jsem se vrátila do práce na místo pobočkového pracovníka v pojišťovně. Finanční ohodnocení však nebylo adekvátní času, který jsem trávila mimo domov. Poté jsem nastoupila jako obchodní zástupce pro konkurenční nebankovní společnosti, ta mi ale neumožnila další kariérní rozvoj. Fair Credit se nakonec ukázal jako ta nejlepší volba.
 • U Fair Creditu jsem začala vydělávat mnohem víc
  Pro společnost pracuji od roku 2016, kdy jsem nastoupila na pozici oblastní manažerky. Co se týče financí, měla jsem možnost srovnání, protože jsem přecházela z obdobné pozice u konkurenční firmy. Protože Fair Credit nabízí mnohonásobně větší provize, můj výdělek rázem rapidně vzrostl. Litovala jsem toho, že jsem to neudělala dřív. I když jsem ze začátku pracovala jen 1v odpoledních hodinách, vydělávala jsem víc než manžel s jeho hlavní prací i brigádou dohromady. Protože jsem měla dobré výsledky, po roce jsem povýšila na oblastní ředitelku.
 • Moje práce je pestrá a mohu se v ní dál rozvíjet
  Práci pro Fair Credit bych doporučila každému, ať už jako přivýdělek při mateřské nebo přivýdělek při práci. Já sama jsem zářným příkladem toho, že společnost dokáže ocenit snahu a pracovní nasazení, a to mě baví. Svoji současnou práci mohu popsat jediným slovem: úžasná. Je pestrá a lze ji přizpůsobit individuálním časovým možnostem. Mám také možnost se dál rozvíjet pod odborným vedením. A s finančním ohodnocením jsem spokojená.
 • Staří zákazníci se vracejí
  S naprostou většinou zákazníků mám nadstandardní vztahy. Mnozí z nich mi i po letech mi stále volají, když potřebují pomoc, nebo se jen chtějí zeptat, jak se mám.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava