Kristýna Machalová

800 800 122 Klientská zóna

S Fair Creditem se člověk nenudí

„Nejvíc oceňuji, že mi v práci nikdo nestojí za zády. Důležité je, abych splnila, co je třeba. Necítím se svázaná, a to mě opravdu baví!"

 

 • Pracuji na plný úvazek, a neměnila bych
  Pro Fair Credit jsem začala pracovat jako obchodní zástupce už při studiu. Nejprve to pro mě byl způsob, jak si přivydělat při studiu, pak hlavní pracovní poměr, pak chvíli zase přivýdělek, a nakonec jsem se stala obchodní manažerkou. Nyní pracuji na plný úvazek naplno, a už bych neměnila.
 • S podporou nadřízených není nic problém
  Začátky pro mě nebyly až tak složité. Díky bývalé manažerce Fair Creditu, která mě do společnosti přivedla, jsem získala předem jasnou představu o náplni práce obchodního zástupce. Také „zácvik“ na pozici obchodní manažerky byl poměrně snadný. Se silnou podporou nadřízených jsem to zvládla rychle.
 • Oceňuji férovost
  Měla jsem štěstí na klienty. Některým jsem se na začátku své kariéry možná zdála moc mladá, ale rychle zjistili, že vím, co dělám. Všichni mě respektovali. Podle mě je v tomto oboru nejdůležitější jednání na rovinu. To platí nejen ve vztahu se zákazníky, ale i s kolegy a nadřízenými. Za svou současnou nadřízenou můžu přijít s čímkoliv. Vše projednáme na rovinu a vyřešíme.
 • Mám radost, když pomohu
  Těší mě, když se ke mně klienti vracejí, a já vidím, jak jsou spokojení. Když s některým z bývalých klientů uzavírám smlouvu na pozici obchodního zástupce, prožívám doslova nostalgii.
 • Jsem pánem svého času
  Organizace času je jedna z věcí, které mi nejvíce vyhovují. Vím, co všechno je třeba vyřídit. Nikdo mi nestojí za zády a neptá se, jestli to udělám ráno nebo odpoledne. Cítím se tak v práci méně svázaná a více mě to baví.
 • Přivýdělek, brigáda, hlavní poměr. Záleží jen na vás
  Tuto práci mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo je ochotný na sobě pracovat. Ať je to brigáda pro studenty, přivýdělek na mateřské, přivýdělek k práci nebo hlavní pracovní poměr, každý si může vydělat podle svých schopností a svého nasazení. Práci obchodního manažera provází určitá míra stresu, ale o to je rozmanitější. S Fair Creditem se člověk opravdu nikdy nenudí.

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava