Staňte se obchodním zástupcem

  • Finance
  • Naše požadavky
  • Co nabízíme?
  • Co budete dělat?
  • Výše přivýdělku
  • Kdo jsme?

Chcete vylepšit svou finanční situaci?

Jste ochotni učit se nové věci a své znalosti zpečetit certifikací České národní banky?
Potřebujete ke svému životu kontakt s lidmi?

Pak je tato práce vhodná právě pro vás!

Staňte se členy týmu působícího napříč celou republikou, složeného z pracujících, kterým nestačí jejich hlavní výdělek. Důchodců, kteří se ještě necítí na to, aby seděli doma a čekali až jim přijde důchod, studentů, kteří mají vyšší výdaje než příjmy, nebo maminek na mateřské dovolené, jejichž rodičovský příspěvek je značně omezující.
Těm všem se totiž peníze navíc hodí.

Příběhy našich kolegů

Miroslav Kostelecký
Obchodní zástupce

Pro Miroslava je práce u FCC přivýdělek, a proto je pro něj největší výhodou, že si může čas organizovat podle sebe. Počáteční obavy, tedy zkoušky u ČNB a vztahy s klienty, už jsou pro něj minulostí. S přípravou na zkoušky pomohla Miroslavovi jeho nadřízená a s klienty vychází velmi dobře. „Práci u FCC mohu s čistým svědomím doporučit,“ říká Miroslav.
Chcete vědět více?

Štěpánka Veliká
Oblastní ředitelka

Štěpánku k práci pro FCC přivedla náhoda a lze říci, že to byla rozhodně šťastná náhoda. „Moje práce je úžasná,“ říká Štěpánka. „Každý den je jiný, potkávám nové lidi a dostávám krásné peníze za něco, co mě baví,“ dodává. Co vzkazuje zájemcům o práci pro naši společnost? „Nebojte se a zkuste to s námi!“

Kristýna Machalová
Obchodní manažerka

Kristýna se práci pro FCC začala věnovat již při studiu. Na jejím příběhu je dobře vidět, že jsme v naší společnosti zvyklí si pomáhat. Díky opoře nadřízených byl Kristýnin start na pozici obchodní zástupkyně hladký a postupně se vypracovala až na post obchodní manažerky. „Cítím se v práci svobodná, a to mě baví,“ zdůrazňuje Kristýna.

Jaké jsou naše požadavky a co spolupráce obnáší?

  • Podnikání bez vlastních investic a finančního rizika

  • Přivýdělek při zaměstnání nebo jako hlavní pracovní činnost

  • Spolupráce na základě registrace ČNB, kterou zajistíme i zaplatíme

  • Požadujeme SŠ vzdělání s maturitou nebo min. 3 roky praxe před 1. 12. 2016 v oboru

Co nabízíme?

  • PRAVIDELNOU týdenní výplatu provizí
  • Uhradíme všechny poplatky spojené s registrací u ČNB
  • Žádné vstupní poplatky
  • Podporu silné české společnosti
  • Poradíme vám, jak si zajistit pravidelný přivýdělek
  • Intenzivní profesionální zaškolení zdarma
  • Veškeré pracovní i reklamní materiály zdarma
  • Mobilní telefon s výhodným tarifem

A co vlastně budete dělat?

Co budete dělat
  • Po úspěšném složení povinné zkoušky ČNB se stanete naším
    certifikovaným obchodním zástupcem.
  • Do začátku vám pomůžeme se získáním prvních klientů. S těmi
    navážete kontakt a podle domluvy k nim budete jednou týdně
    docházet a vybírat splátky jejich půjček. Z těchto výběrů budete
    dostávat 6–10% provizi z každé hotovostní splátky.
  • Čím více rozšíříte svůj okruh klientů, tím více peněz si
    přivyděláte. Za každý zprostředkovaný spotřebitelský úvěr
    dostanete speciální provizi.
  • Když si nebudete vědět rady, pomůže vám váš manažer, který
    vám bude vždy oporou a budete v pravidelném osobním
    i telefonickém kontaktu.
  • Pokud se v pozici obchodního zástupce najdete, nic vám nebude
    bránit v dalším kariérním postupu.
Zobrazit více

Výše vašeho přivýdělku záleží jen na vás!

(příklady výdělku podle míry zapojení)

Kdo jsme?

Společnost Fair Credit působí na českém nebankovním trhu již 7 let. Zabývá se poskytováním hotovostních nebo bezhotovostních půjček od 4 000 do 150 000 Kč.

Naším hlavním posláním je být „férovým“ hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti financí a obchodu. Naší vizí je být leaderem trhu v poskytování nebankovních půjček.

Proto jsme se rozhodli podrobit naši práci detailnímu výzkumu, abychom zjistili, co děláme dobře, s čím jsou naši klienti spokojení a co bychom případně ještě mohli zlepšit. Tento výzkum jsme zadali osvědčené výzkumné agentuře STEM/MARK, kterou můžete znát například díky předvolebním průzkumům voličských preferencí.

Agentura pro nás tento výzkum prováděla od konce dubna do června 2018, kdy oslovila stávající i potenciální klienty naší společnosti (zástupce obou pohlaví, různého věku, různého vzdělání a místa bydliště napříč celou ČR) a položila jim spousty otázek na téma spokojenosti s nabídkou a poskytovanými půjčkami od Fair Credit a s přístupem obchodních zástupců. Po vyhodnocení výzkumu můžeme jednoznačně konstatovat, že nás výsledky potěšily!

A proč? Protože:

  • S naší půjčkou je spokojeno 96 % klientů.
  • Se svým obchodním zástupcem je spokojeno 98 % klientů.
  • 78 % klientů by změna jejich obchodního zástupce mrzela. Nejvíce oceňují jejich způsob jednání, dobrou domluvu, vstřícnou komunikaci a rychlost vyřízení půjčky.
  • Se svou prací je pak spokojeno 89 % obchodních zástupců!

Výsledky výzkumu jsou pro nás nejen závazkem, ale také motivací do další práce!

800 800 122 Klientská zóna

Spokojení spotřebitelé

„Nemohla jsem včas splatit půjčku, ale společnost mi vyšla vstříc a dohodla se mnou individuální splátky.“ Jarmila Z., Plzeň
„S Fajn půjčkou jsem velmi spokojen, líbí se mi rychlost posouzení a schválení žádosti a následná výplata peněz.“ Jan Z., Liberec
„Oceňuji především to, že kvůli vyplácení peněz a výběru splátek nemusím nikam jezdit a vše se vyřídí u mě doma.“ Filip F., Náchod
„Líbi se mi, že můžu týdně platit menší částky než jednou měsíčně splatit větší sumu“. Ludmila V., Ostrava