Obchodní zástupce

Miroslav Kostelecký

U Fair Creditu si vydělám víc než ve své „hlavní“ práci

Hledal jsem způsob, jak si přivydělat

Pro Fair Credit pracuji již čtvrtým rokem. Je to pro mě výborný přivýdělek k mému hlavnímu zaměstnání. K této práci mě přivedla moje švagrová. Svěřil jsem se jí, že jsem hledal způsoby, jak si přivydělat na internetu, ale nebyl jsem úspěšný. Začátky u Fair Creditu pro mě nebyly právě snadné. Měl jsem obavu z neplatících klientů. Chvílemi jsem to chtěl dokonce vzdát. Ale pak jsem se zapřel a zlomilo se to.

Počáteční strach z neznámého jsem překonal

Nakonec se ukázalo, že počáteční obavy byly spíš strach z neznámého. Moje nadřízená přijela ke mně domů, všechno mi vysvětlila, prošla se mnou pár modelových situací a udělali jsme spolu pár testů. Pochopil jsem, že není důvod, abych to nezvládl.

Pracuji na třísměnný provoz, a proto mi vyhovuje, že si můžu práci přizpůsobit svým časovým možnostem.

Mám zájem o práci

Brigáda? Spíš skvělý přivýdělek při práci!

Práci pro Fair Credit bych ani neoznačoval jako brigádu. Když někomu svěřím, že si vydělám víc než ve svém hlavním pracovním poměru, dost se diví. Navíc pracuji na třísměnný provoz, a proto mi velmi vyhovuje, že si můžu obejít klienty ve volném čase. Doporučil bych to každému, kdo hledá přivýdělek a zajímavou práci s lidmi. Nemusí mít přitom ani moc zkušeností. Když je ochotný se učit novým věcem, rychle si všechno potřebné osvojí.

Někteří zákazníci se opakovaně vrací

Se zákazníky mám většinou dobré vztahy. Mám radost, když se ke mně opakovaně vrací a mohu jim pomoci. S celou řadou z nich jsem se spřátelil, ale najdou se samozřejmě i takoví, kteří mě moc rádi nevidí.

Příběh a kariérní cesta našich kolegů

Podívejte se, jak se Kristýna, Miroslav a Štěpánka stali 
členy našeho týmu