Obchodní manažerka

Kristýna Machalová

S Fair Creditem se člověk nenudí

Pracuji na plný úvazek, a neměnila bych

Pro Fair Credit jsem začala pracovat jako obchodní zástupce už při studu. Nejprve to pro mě byl způsob, jak si přivydělat při studiu, pak hlavní pracovní poměr, pak chvíli zase přivýdělek, a nakonec jsem se stala obchodní manažerkou. Nyní pracuji na plný úvazek, a už bych neměnila.

S podporou nadřízených není nic problém

Začátky pro mě nebyly až tak složité. Díky bývalé manažerce Fair Creditu, která mě do společnosti přivedla, jsem získala předem jasnou představu o náplni práce obchodního zástupce. Také „zácvik“ na pozici obchodní manažerky byl poměrně snadný. Se silnou podporou nadřízených jsem to zvládla rychle.

Nejvíc oceňuji, že mi v práci nikdo nestojí za zády. Důležité je, abych splnila, co je třeba. Necítím se svázaná, a to mě opravdu baví!

Mám zájem o práci

Oceňuji férovost

Měla jsem štěstí na klienty. Některým jsem se na začátku své kariéry možná zdála moc mladá, ale rychle zjistili, že vím, co dělám. Všichni mě respektovali. Podle mě je v tomto oboru nejdůležitější jednání na rovinu. To platí nejen ve vztahu se zákazníky, ale i s kolegy a nadřízenými. Za svou současnou nadřízenou můžu přijít s čímkoliv. Vše projednáme na rovinu a vyřešíme.

Mám radost, když pomohu

Těší mě, když se ke mně klienti vracejí, a já vidím, jak jsou spokojení. Když s některým z bývalých klientů uzavírám smlouvu na pozici obchodního zástupce, prožívám doslova nostalgii.

Jsem pánem svého času

Organizace času je jedna z věcí, které mi nejvíce vyhovují. Vím, co všechno je třeba vyřídit. Nikdo mi nestojí za zády a neptá se, jestli to udělám ráno nebo odpoledne. Cítím se tak v práci méně svázaná a více mě to baví.

Přivýdělek, brigáda, hlavní poměr.
Záleží jen na vás

Tuto práci mohu s čistým svědomím doporučit každému, kdo je ochotný na sobě pracovat. Ať je to brigáda pro studenty, přivýdělek na mateřské, přivýdělek k práci nebo hlavní pracovní poměr, každý si může vydělat podle svých schopností a svého nasazení. Práci obchodního manažera provází určitá míra stresu, ale o to je rozmanitější. S Fair Creditem se člověk opravdu nikdy nenudí.