Peníze

ihned

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

800 800 122 Klientská zóna

Potřebujete akutně peníze ihned? Nabízíme řešení. Půjčka ihned od Fair Credit International. Peníze získáte rychle, ale navíc máte jistotu, že naše půjčka je férová, srozumitelná všem zákazníkům, je bez skrytých poplatků a bez ručení. Zkrátka peníze ihned. Férově, rychle, transparentně.


Peníze ihned: Fajn Půjčka od Fair Credit


Půjčit si můžete na cokoliv, protože půjčka od Fair Credit je bezúčelová. Stačí, když vyplníte on-line žádost nebo zatelefonujete na naši bezplatnou linku 800 888 120, a už následující den můžete mít peníze na nákup či zaplacení čehokoliv, po čem toužíte nebo co právě potřebujete.

Půjčka ihned na ruku i půjčka ihned na účet


Poskytujeme dva druhy půjček: půjčku ihned na ruku, konkrétně Fajn půjčku ve výši od 4 000 do 50 000 korun, stálým zákazníkům až do 70 000 Kč a půjčku ihned na účet, tedy Fajn půjčku Max v rozmezí od 40 000 do 150 000 korun.


Na základě schválené žádosti a podepsané smlouvy o půjčce vám vyplatíme v případě Fajn půjčky hotovost na ruku přímo u vás doma na ruku; v případě Fajn půjčky Max budou peníze ihned vyplaceny bezhotovostně na váš bankovní účet.


Rychlost vyplacení peněz záleží v první řadě na vás. Pokud potřebujete peníze ihned, mějte vždy předem připraveny veškeré dokumenty, které jsou k žádosti potřeba. Nejčastěji se jedná o platný občanský průkaz, potvrzení o příjmech a další dokumenty podle požadavků společnosti, kde o půjčku žádáte.


Peníze ihned bez registru


Pokud žádáte o půjčku u Fair Credit, žádného ručitele ani ručení nepotřebujete. Nepožadujeme po vás ani žádnou směnku ani zajištění nemovitostí. Rychle a jednoduše posoudíme vaši schopnost půjčku splácet a navrhneme vám optimální výši vaší půjčky. Nic pak nebrání tomu, abyste opravdu dostali peníze ihned.


Peníze ihned: rychle a srozumitelně


Peníze ihned, to znamená rychlé vyřízení půjčky v co nejkratší době. Naše smlouvy jsou fér, nejsou v nich žádné dodatky „malým písmem“ a jsou srozumitelné i tomu, kdo se ve světě financí příliš neorientuje.


Nečeká vás žádné chození do bank a na schůzku. Vyplatíme půjčku ihned na ruku nebo převedeme peníze ihned na účet. Nic neskrýváme a nic netajíme. K půjčce nabízíme i pojištění před rizikem nemožnosti splácet. Vaši splátku zvýší jen o pár korun.

Víte, od koho si půjčujete

poboček

11

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

21. 12. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra v období vánočních svátků

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na upravenou provozní dobu kontaktního centra během vánočních svátků. Naše bezplatná telefonní linka vám bude k dispozici následovně:

Archiv novinek