Nebankovní půjčky

od Fair Credit

Vypočítejte si půjčku

Výše půjčky
 
 
 

Doba splácení
(Počet týdnů)

Fajn půjčka hotově
Fajn půjčka MAX na účet

Vaše
Fajn Půjčka

0 Kč / týden

Celkem zaplatíte 0 kč

RPSN %

Úrok %

Požádat o půjčku

800 800 122 Klientská zóna

Společnost Fair Credit International je ryze českou firmou s mnohaletými zkušenostmi v oblasti financí a obchodu, především na poli rychlých půjček. Nebankovní půjčky a pozice lídra v jejich poskytování, to je vize společnosti Fair Credit.


Nebankovní půjčka ihned na ruku: Fajn půjčka


Potřebujete peníze ihned? Hotovost na dovolenou, na elektroniku, na vybavení domácnosti či na vzdělání? Proto je tu nebankovní půjčka od Fair Credit. Hotovostní půjčka je poskytována prostřednictvím obchodního zástupce přímo v pohodlí domácnosti zákazníka.


Půjčka ve výši od 4 000 do 50 000 korun se splatností 45 nebo 60 týdnů, v případě stálého zákazníka až do výše 70 000 Kč se splatností 78 týdnů, je bezúčelová, to znamená, že je na cokoliv, na co peníze ihned potřebujete. Nebankovní půjčky poskytujeme rychle, férově a transparentně. Navíc je to půjčka bez ručitele a s možností si ji pojistit před rizikem nemožnosti půjčku splácet.

Nebankovní půjčka ihned na účet: Fajn půjčka Max

Chcete si zařídit domácnost, pořídit auto nebo investovat do vzdělání? Potřebujete peníze ihned? To vše řeší nebankovní půjčka ihned na účet. Bezhotovostní Fajn půjčka Max je poskytována prostřednictvím bankovního převodu přímo na váš účet.


Půjčka ihned na účet se poskytuje ve výši od 40 000 do 150 000 korun se splatností 12 až 36 měsíců. I pro tuto půjčku platí, že je bezúčelová, tedy peníze ihned dostanete na vše, co právě potřebujete. Převod peněz je okamžitý, bez zbytečných průtahů. „Rychle a férově“ nejsou jen prázdná slova.


Nebankovní půjčka ihned na účet je samozřejmě bez ručitele a s možností pojištění před rizikem nemožnosti půjčku splácet. Pojištěním ochráníte sebe i své finance před neočekávanými problémy, a splátku přitom zvýšíte jen o pár korun.


Proč nebankovní půjčka od Fair Credit?

  • Férovost

Všem zákazníkům nabízíme férové podmínky a dodržujeme veškeré právní normy a postupy v oblasti poskytování nebankovních půjček.

  • Rychlost

Vycházíme zákazníkům maximálně vstříc a nebankovní půjčky poskytujeme v co nejkratší době, aby peníze pomohly ihned, v pravou chvíli.

  • Transparentnost

Nic nezakrýváme. Nebankovní půjčky mají jasně definované a otevřené podmínky, zákazníkům nic nezatajujeme.

  • Nebankovní půjčky a zodpovědnost při jejich poskytování

Všichni naši zaměstnanci i obchodní zástupci naplňují společenskou odpovědnost, pod níž se rozumí zodpovědný přístup k úvěrování i vůči klientům a obchodním partnerům.

Víte, od koho si půjčujete

poboček

11

poboček
spotřebitelů

71000

spotřebitelů
zaměstnanců

200

zaměstnanců
obchodníků

1000

obchodníků

Právě se stalo ve Fair Credit

21. 12. 2017

Omezení pracovní doby kontaktního centra v období vánočních svátků

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás upozornit na upravenou provozní dobu kontaktního centra během vánočních svátků. Naše bezplatná telefonní linka vám bude k dispozici následovně:

Archiv novinek