Výdaje jsou vyšší než příjmy? Pomozte si přivýdělkem

Současná doba není pro mnohé domácnosti snadná – rostoucí ceny energií, potravin a služeb pěkně zamávají s rodinným rozpočtem. Pokud jsou vaše výdaje vyšší než příjmy, je nevyhnutelné se uskromnit a šetřit. Pokud si však chcete zachovat svou životní úroveň a nadále si dopřávat své radosti, poohlédněte se po přivýdělku.

Přivýdělek

Přivýdělek k vašemu současnému zaměstnání, k rodičovské dovolené, studiu nebo důchodu je vhodnou cestou, jak přilepšit své peněžence. Můžete si najít krátkodobou brigádu na pár hodin týdně, anebo dlouhodobou flexibilní práci, kterou budete vykonávat jen tehdy, když budete mít čas. Takovou práci, navíc s nadstandardním přivýdělkem, nabízí například společnost Fair Credit.

Obchodní zástupce  je pánem svého času

Společnost Fair Credit působí na českém nebankovním trhu už 10 let, za tu dobu si vypracovala stabilní pozici a důvěryhodnost pod dohledem České národní banky. Svým zákazníkům poskytuje hotovostní i bezhotovostní půjčky, a to prostřednictvím svých obchodních zástupců. Stát se „obchoďákem“ společnosti Fair Credit může kdokoli starší 18 let se středoškolským vzděláním s maturitou. Jedinou podmínkou je složení certifikační zkoušky, na kterou každého zájemce společnost spolehlivě připraví. Za školení ani zkoušku nezaplatíte žádné vstupní poplatky. Po složení zkoušky můžete ihned začít vydělávat.

Proč pracovat u Fair Credit?

Týdenní výplata provizí

Velkou výhodou práce u společnosti Fair Credit je pravidelná výplata vašich provizí jednou týdně, na své vydělané peníze tak nemusíte čekat až do konce měsíce. Výše přivýdělku se liší podle vaší aktivity – čím více času práci věnujete a čím lépe se vám bude dařit, tím více si vyděláte. Aktuálně se průměrný přivýdělek obchodních zástupců pohybuje kolem 8 900 Kč měsíčně. Pokud budete šikovní, můžete si však vydělat mnohem více, srovnatelně s jinou prací na plný úvazek.

 Mám zájem o přivýdělek

Důchodci i maminky na mateřské

Společnost Fair Credit přijme do svých řad každého zájemce o přivýdělek, ať už jde o:

  • seniora v penzi,
  • maminku na mateřské,
  • studenta VŠ,
  • nebo třeba zaměstnance, který hledá druhou práci.

Hledáte přivýdělek? Možná to bude pozice obchodního zástupce u Fair Credit

Ve společnosti Fair Credit hledáme nové obchodní zástupce a rádi do týmu přijmeme i vás. Práci je možné vykonávat z domova, nevyžaduje sezení v kanceláři, a to kdekoli na území ČR.

Pro lepší představu si můžete také poslechnout podcasty.

 Poslechnout podcast

Další Vzdělání a tipy