Společnost Fair Credit se stala partnerem středočeské fotbalové I. B třídy

Do nového ročníku vstupuje středočeská fotbalová I.B třída s novým partnerem i názvem, který soutěži propůjčila společnost Fair Credit. Ta se stává i významným sponzorem I.B třídy, které věnuje 150 tisíc korun. Pro fotbalové fanoušky připravila také diváckou soutěž, při které si vybraní fanoušci vyzkouší pocity střelce penalt, a pokud budou úspěšní, odnesou si finanční odměnu. 

„Jsme velmi rádi, že se nám spolupráci se společností Fair Credit podařilo dotáhnout. U krajského fotbalu jde o významnou částku. Na své si díky poločasové soutěži přijdou i fanoušci, což nás těší a vnímáme to jako další krok k větší atraktivnosti fotbalu ve Středočeském kraji,“ řekl předseda Středočeského krajského fotbalového svazu Miroslav Liba.
Kromě sto padesáti tisíc, které Fair Credit věnuje přímo fotbalistům, by si mohli přilepšit i diváci vybraných utkání. O poločase zápasů proběhne soutěž ve střílení penalt na plachtu se třemi otvory. Každý otvor bude jinak velký a také jinak finančně ohodnocený. Kdo trefí největší, vyhraje 500 korun, za prostřední velikost bude tisícikoruna a za ten nejmenší dva tisíce. „Chtěli jsme ozvláštnit fotbalové zápasy a diváky vtáhnout do hry. Finanční odměna pro úspěšné střelce může být v dnešní nelehké době něčím, co přilepší rodinnému rozpočtu,“ podotkl Tomáš Konvička, obchodní ředitel Fair Credit.
Společnost Fair Credit se stává také partnerem ceny Fér tým. Tu vyhraje mužstvo, které během ročníku nasbírá nejméně žlutých a červených karet. Vítěz získá odměnu 20 tisíc korun.
 

Další Novinky ve Fair Credit