Skončila podzimní část fotbalové I. B třídy, Fair Credit rozdal fanouškům necelých 50 tisíc korun

Začátkem listopadu skončila podzimní část fotbalové I.B třídy, ve které se odehrálo 13 kol z celkových 26. Fair Credit podpořil se svou soutěží Fajn trefa 25 zápasů a rozdal úspěšným střelcům necelých 50 000 korun.

Fair Credit již druhým rokem podporuje fotbalové svazy, tedy nejen hráče, ale motivuje i fanoušky k tomu, aby zápasy navštívili a zastříleli si na bránu. Ze Středočeského kraje v loňském roce se přesunula Fajn trefa do kraje Moravskoslezského. Kromě 120 tisíc korun, které Fair Credit věnuje Moravskoslezskému krajskému fotbalovému svazu, si na své již letos přišli i fanoušci fotbalové I. B třídy, kteří si z penaltových kopů na bránu vystříleli 46 000 korun.

Součástí partnerství Moravskoslezského krajského fotbalového svazu je i celosezónní soutěž Fair play. Na konci sezóny bude vyhlášen Fair team, který nasbírá nejméně žlutých a červených karet. “Jsme rádi, že fanoušci přišli podpořit své hráče a týmy a že jsme jim mohli zpestřit přestávky zábavou,” říká Ing. Tomáš Konvička, MBA, obchodní ředitel společnosti Fair Credit. V současné době bude probíhat zimní přestávka a

 

Fajn trefa zamíří na stadiony opět na jaře na konci března. Začíná se víkendem

26. – 27. 3. 2016.

Další Akce a soutěže