Rychlá půjčka na ruku? Je tu Fajn půjčka

Každý z nás se někdy může ocitnout v situaci, kterou nezvládne bez pomoci druhých. Neplánované rodinné výdaje, ztráta zaměstnání, potřeba nového domácího spotřebiče… Proto je vám Fair Credit vždy nablízku.

10 let  na trhu

Už deset let jsme vaším partnerem v situacích, kdy nás potřebujete. Fair Credit vám poskytne bezúčelovou půjčku na ruku v pohodlí vašeho domova – jednoduše na zavolanou! Máme stovky obchodních zástupců po celé České republice, kteří za vámi přijedou, kdykoli to budete potřebovat, a vyplatí vám půjčku v hotovosti. Klidně v osm večer nebo o víkendu. Každého zákazníka totiž posuzujeme individuálně, na osobním přístupu si ve Fair Credit zakládáme. Nasloucháme vám, nikoho nesoudíme a umíme dávat druhou šanci. Hledání nových řešení je jednou z našich hodnot.

Seznamte se s naší Fajn půjčkou

Náš nejoblíbenější produkt jsme nazvali Fajn půjčka. Jednoduše proto, že je to férová osobní půjčka. Půjčíme vám od 4 000 do 100 000 Kč. Sami si zvolíte výši splátky i dobu splácení, která může být až 100 týdnů! Pokud potřebujete jen pár tisícovek, využít můžete naší jedinečné nabídky Fajn půjčky do 10 000 Kč bez úroku! A pokud se rozhodnete splácet pravidelně jednou týdně převodem na náš účet, vaše splátky vám dokonce snížíme!

Podívejte se sami, že naše Fajn půjčka je nyní ještě výhodnější.

Mám zájem o půjčku

Potřebujete peníze na ruku?

Nehledejte pochybné zprostředkovatele půjček, vyberte si Fair Credit. Jsme česká nebankovní společnost s licencí a 10letou tradicí na trhu pod dohledem České národní banky. A především jsme váš partner do nepohody. Jednáme otevřeně a férově. Vaše spokojenost je naším cílem i přáním. Obraťte se na nás!

 

Bezhotovostní půjčka až do výše 150 000 Kč

Fair Credit nabízí vedle hotovostní půjčky, také bezhotovostní půjčku Jonatán, a to až do výše 150 000 Kč. Potřebujete půjčit vyšší částku? Upřednostňujete raději bezhotovostní půjčku v měsíčním režimu splácení? Jsme tu pro vás! 
Mám zájem o půjčku

Další Finance a ekonomika