Refinancování půjčky vám nabídneme i ve Fair Credit

Před několika dny jste si na našem webu mohli přečíst článek o tom jak si prostřednictvím takzvaného refinancování zlevnit svou půjčku. A tuhle službu vám nabídneme i ve společnosti Fair Credit. Jak to u nás funguje?

Souběžná nebo refinancovaná půjčka?

V první řadě je dobré si uvědomit, že o refinancování má smysl uvažovat ve chvíli, kdy zjistíte, že vám peníze z vaší stávající půjčky nestačí. V takovém případě, jste-li klienty Fair Credit, pro vás bude výhodnější úvěr refinancovat, než si sjednávat další.

Obecně platí, že čerpáte-li jakoukoli naši půjčku jedenáct týdnů a déle, můžeme vám v případě zájmu po uplynutí této doby nabídnout takzvanou souběžnou půjčku. Znamená to, že ke stávající půjčce dostanete další. Splácíte pak více půjček najednou, a tím pochopitelně i více týdenních či měsíčních splátek. Ovšem z hlediska vaší bonity či firemních pravidel pro maximální výši splátky to vždy nemusí být to nejlepší řešení.

Bez  navýšení 

Alternativou, která pro vás naopak v tuto chvíli může být tou nejvýhodnější, je právě zmíněná refinancovaná půjčka. V logice toho, jak jsme si vysvětlovali obecný princip refinancování, pak tedy pomocí nové půjčky zaplatíte zůstatek půjčky stávající. Výhoda tohoto řešení pro vás spočívá v tom, že na základě vaší bonity a požadavků splátky této nové půjčky nejsou navýšeny, popř. jen velmi málo.

 

 

Pokud byste potřebovali půjčit peníze na pořízení nějakého zboží či cokoli jiného, společnost Fair Credit je vám k dispozici.

Co vám nabídneme po podpisu smlouvy?

  • Fajn půjčku v hotovosti od 4 000 do 50 000 korun (stálým zákazníkům až do 70 000 Kč) –peníze vám vyplatíme přímo do ruky v pohodlí vašeho domova.
  • Půjčku JONATÁN, v rámci které vám pošleme 20 000 do 150 000 korun na váš účet.
  • Půjčku TETIČKA, rychlou on-line půjčku od 1 000 do 20 000 Kč.

Nejenom že vám půjčky vyřídíme bleskově, ale navíc jsou bez skrytých poplatků. A z naší on-line kalkulačky se hned předem dozvíte, kolik zaplatíte.

 

Další Finance a ekonomika