Půjčka bez doložení příjmu?

Tu vám s největší pravděpodobností nenabídne nikdo, a vy byste ji ani neměli chtít. Ve svém vlastním zájmu.

Pozor na dluhovou spirálu

V případě, že si chcete půjčit peníze, budete nuceni doložit potvrzení o příjmech prakticky vždy. (Výjimkou může být banka, jejímž klientem jste a u níž vám dlouhodobě chodí výdělek na účet). A je to logické. Společnosti, které poskytují půjčky a úvěry, podmínkou prokázat pravidelné příjmy chrání nejen samy sebe, ale především své klienty. Řešit špatnou finanční situaci dalšími a dalšími úvěry je bohužel svůdné, a samozřejmě také zrádné. Pokud by poskytovatelé úvěrů potvrzení nevyžadovali, těch, kteří spadnou do dluhové spirály, by téměř jistě přibývalo rychlým tempem.

Obecně ale platí, že nebankovní společnosti jsou při poskytování půjček oproti bankovním domům benevolentnější a také flexibilnější. Dokonce nad vám nezlomí hůl často ani tehdy, pokud máte nějaký škraloup v rejstříku dlužníků. Do něj totiž často vůbec nenahlížejí a vaši bonitu posuzují s o něco větší tolerancí. Důležité pro ně je zejména to, abyste prokázali svou schopnost splácet. Zároveň je ale třeba počítat s tím, že za půjčku od nebankovní společnosti nejspíš zaplatíte o něco víc než v bance.

Poskytovatelé nebankovních půjček, např. Fair Credit,  jsou ovšem navíc schopni vám úvěr poskytnout s určitou nadsázkou téměř hned. Důvodem je fakt, že jejich systém je přizpůsobený tak, aby měl klient co největší pohodlí. Co přesně to znamená? Jednak nemusíte nikam chodit, protože veškerou komunikaci vyřešíte online z pohodlí domova. Popřípadě přijde obchodní zástupce firmy za vámi.

 

U Fair Credit peníze získáte téměř okamžitě 

Nikdo po vás nebude chtít ani žádné další dokumenty, které by potvrzovaly vaši bonitu. Ale hlavně, jak už jsme uvedli – na účet dostanete spotřebitelský úvěr ihned, resp. vám peníze přijdou během několika málo hodin. V případě hotovostní půjčky, vám bude budou peníze vyplaceny obchodním zástupcem osobně. Přesně takhle to funguje u nás ve společnosti Fair Credit.

Fair Credit vám nabízí tři základní půjčky, hotovostní, půjčku na účet a také rychlou on-line půjčku. Podívejme se na ně podrobněji.

Hotovostní Fajn půjčka

 • Půjčíme vám od 4000 Kč do 100 000 Kč,
 • hotovost získáte ihned po uzavření smlouvy, přímo do svých rukou,
 • půjčka je splatná v týdenním režimu v hotovosti a je možné si ji pojistit,
 • peníze lze použít na cokoliv.

Bezhotovostní půjčka JONATÁN

 • Půjčíme vám od 20 000 Kč do 150 000 Kč,
 • půjčku vyřizujeme okamžitým převodem na váš bankovní účet,
 • je splatná v měsíčním režimu převodem na účet,
 • peníze lze použít na cokoliv, od auta po podnikání.

 Mám zájem o půjčku

Rychlá on-line půjčka Tetička

 • Půjčka do 10 000 Kč,
 • první půjčka – úrok a RPSN 0 %,
 • jednoduché a rychlé on-line schválení,
 • splatnost půjčky do 30 dnů on-line.

 Mám zájem o půjčku

Nejenom že vám je vyřídíme bleskově, navíc jsou bez skrytých poplatků. A z naší on-line kalkulačky se hned dozvíte, kolik zaplatíte.

A ještě k tomu je to opravdu jednoduché. Stačí, abyste:

 1. Zavolali na bezplatnou infolinku 800 800 122,
 2. sjednali si schůzku s obchodním zástupcem, který za vámi přijde domů,
 3. popř. vyplnili on-line žádost, na základě které vás náš zástupce bude kontaktovat.

Potřebovat budete pouze následující dokumenty:

 • platný občanský průkaz,
 • doklad o bydlišti,
 • doklad o pravidelném příjmu.

Na co dbát při podpisu smlouvy?

Nesplácejte úvěr úvěrem

Nikdy ovšem nezapomínejte na to, že je naprosto nezbytné si všechno pořádně promyslet předem. V první řadě si ověřte, že firma, od které si chcete peníze půjčit, je držitelem licence od České národní banky. Ta už totiž od roku 2018 poskytovatele nebankovních půjček, tak jako bankovní ústavy, dozoruje. Tyto firmy tedy mohou půjčovat peníze lidem až na základě splnění přísných kritérií, resp. poté, co jim ČNB licenci poskytne.

Dále si pečlivě ještě před podpisem smlouvy prostudujte všechny podmínky a související dokumenty. Případné nejasnosti si nechte podrobně vysvětlit. Dopředu byste také měli vědět, kolik vás půjčka bude celkem stát. Jaké informace k tomu potřebujete?

To všechno byste měli mít možnost zjistit z kalkulačky, kterou mají poskytovatelé spotřebních úvěrů na svém webu.

A zcela zásadní je, že úvěry, ať už jsou jakékoli, by vám měly přinášet zejména užitek, a to pokud možno dlouhodobý. Podrobněji to před časem vysvětlil jednatel společnosti Fair Credit Tomáš Konvička. Zdůraznil, že na úvěr bychom si měli pořizovat něco, co má delší užitnou hodnotu, než je doba splácení úvěru. „Nikdy by neměl nastat scénář, kdy si půjčuji na zaplacení něčeho, co jsem si půjčil již dříve,“ doplnil Tomáš Konvička.

Další Finance a ekonomika