Práce u Fair Credit mi změnila život a posunula mě dál

Práce obchodního zástupce u Fair Credit je nejen flexibilní, pestrá a finančně dobře ohodnocená, ale mnohdy také zábavná a obohacující. Tak ji vidí i paní Edita Trojanová, která má jako obchodní zástupkyně na starost oblast Olomoucka. V rozhovoru jsme se zeptali na její zkušenosti.

Foto: ilustrační

Jak jste se dostala k práci obchodní zástupkyně Fair Credit?

Jako obchodní zástupce pracuji už 5 let. Kvůli mé tehdejší životní situaci jsem potřebovala rychlý přivýdělek.

Dodnes je tato práce pro vás přivýdělkem k hlavní činnosti?

Ano, je to příjemný přivýdělek. Jinak pracuji v restauraci U Trojanů. Ale jelikož je práce u Fair Credit zajímavá, tak jsem zůstala.

Co vás na této práci baví? Co vám přináší?

Je to práce s lidmi, která mě naplňuje. Zahrnuje i cestovaní po blízkém okolí, při kterém jsem objevila spoustu krásných míst i pro výlety s dcerou. Také mi dodala spoustu odvahy, změnila život a posunula mě dál. Díky dojíždění za zákazníky jsem se zdokonalila v řízení auta a hodně jsem se osamostatnila.

Je to práce časově náročná?

Časově náročné je to tak, jak si to každý obchodní zástupce zařídí. Moje hlavní práce je hodně časově náročná. Práce u Fair Credit je pro mě příjemný relax, který je i příjemně odměněn.

Proč pracovat u Fair Credit?

 Mám zájem o přivýdělek

Je těžké vyhledávat nové zákazníky?  

Hledat nové zákazníky může být těžké, ale někdy stačí málo a je tu. Je to hlavně o komunikaci a zviditelňování se. Dobré je mít po ruce nějaký letáček, zeptat se stálého zákazníka, něco málo dát na Facebook… Někdy se nový zákazník ozve sám. Když mi následně sdělí, odkud o naší firmě ví, je milé slyšet, že naše snaha není marná. Samozřejmě se objeví i lidé, kteří o naše služby nemají zájem, ale nepamatuji si z jejich strany nějaké hrubé či nevhodné odmítnutí.

Jaké tedy máte vztahy se svými zákazníky?

Vztahy se zákazníky mám dobré, řekla bych, že někdy až kamarádské. Vidí ve mně velkou oporu, pomoc a důvěru. Já se jim snažím být vždy nápomocná, ať už se to týká jejich bydlení, práce, úřadů… Čas od času se s nimi sblížíte a pak si povídáte o všem možném.

Jaké vidíte hlavní výhody práce obchodního zástupce u Fair Credit?

Výhoda téhle práce je, že si ji časově zorganizujete tak, jak potřebujete. Vše se dá se zákazníky domluvit. Opravdu důležitá je komunikace – jak obchodního zástupce, tak i zákazníka. Ale s tímto nemám vůbec problém.

Uvažovala jste někdy o přechodu ke konkurenci, tedy k jiné nebankovní společnosti?

Ne a ani nechci. Moji nadřízení i další spolupracující jsou moc fajn lidé.

Doporučila byste proto tuto pracovní pozici i dalším lidem?

Rozhodně ANO! Je to práce velice zajímavá, rozšíří vám znalosti a budete pánem svého času. Jak už jsem zmiňovala, zlepšíte si dovednosti, ať už v řízení auta, nebo v komunikaci s lidmi. Poznáte nové lidi, krásné okolí domova… A samozřejmě získáte každotýdenní finanční ohodnocení.

Vzpomenete si na nějaký nevšední zážitek ze své práce?

Nedávno se mi stalo, že jsem přišla k zákazníkům a místo správné židle mi děti zákaznice omylem daly jinou, a ta byla pravděpodobně naprasklá. Když jsem na ni sedla, tak praskla úplně. To je takový veselý zážitek, který se mi momentálně vybavil, ale jinak mám za těch 5 let práce u Fair Credit zážitků opravdu spousty.

Děkujeme za rozhovor.

 

Hledáte přivýdělek? Možná to bude pozice obchodního zástupce u Fair Credit

Ve společnosti Fair Credit hledáme nové obchodní zástupce a rádi do týmu přijmeme i vás. Práci je možné vykonávat z domova, nevyžaduje sezení v kanceláři, a to kdekoli na území ČR.

Pro lepší představu si můžete také poslechnout podcasty.

 Poslechnout podcast

Další Vzdělání a tipy