Potřebujete získat opravdu rychlou půjčku do 150 tisíc?

Pokud si peníze půjčíte od nebankovní společnosti, můžete se spolehnout, že rychlá opravdu bude. Měli byste si ale všechno předem dobře promyslet.

Maximum  pro vaše pohodlí

Důvodů, proč každý z nás čas od času potřebuje větší finanční částku tak rychle, že prakticky „včera bylo pozdě“, existuje celá řada. Právě v tom je obrovská výhoda nebankovních společností, protože jsou schopné půjčku vám poskytnout s určitou nadsázkou téměř hned. Jejich systém je totiž velmi flexibilní a přizpůsobený tak, aby měl klient co největší pohodlí.

Co přesně to znamená? Jednak nemusíte nikam chodit, protože veškerou komunikaci s poskytovatelem vyřešíte online z pohodlí domova. Popřípadě přijde jeho obchodní zástupce za vámi. Nikdo po vás nebude chtít ani žádné další dokumenty, které by potvrzovaly vaši bonitu. Ale hlavně, jak už jsme uvedli – na účet dostanete spotřebitelský úvěr ihned, resp. vám peníze přijdou během několika málo hodin. Přesně takhle to funguje i u nás ve společnosti Fair Credit.

Po podpisu smlouvy vám poskytneme:

Hotovostní půjčku od 4 000 do 100 000 korun  – peníze vám vyplatíme přímo do ruky v pohodní vašeho domova

Spočítat půjčku

Bezhotovostní půjčku, v rámci které vám pošleme od 20 000 do 150 000 korun na váš účet

Spočítat půjčku

On-line půjčku, která nabízí půjčku do 10 000 korun

Spočítat půjčku

Jak to může být tak rychlé?

Nebankovní společnosti mohou poskytovat takto rychlé půjčky především proto, že maximálně zjednodušily způsob jejich vyřízení. Co vám tedy stačí udělat pro získání půjčky 150 tisíc ve Fair Credit?

Zavolat na bezplatnou infolinku 800 800 122 nebo vyplnit  jednoduchý formulář.

A pozor, nemusíte nikam chodit, reprezentant Fair Credit přijde za vámi. Potřebovat přitom budete pouze následující dokumenty:

  • platný občanský průkaz,
  • doklad o bydlišti,
  • doklad o pravidelném příjmu.

Další velkou výhodou je, že nebankovní firmy nad vámi nezlomí hůl ani tehdy, pokud máte nějaký škraloup v rejstříku dlužníků. Do něj totiž často, při nižších půjčkách,  nenahlížejí a vaši bonitu posuzují s o něco větší benevolencí než banky. Důležité je, abyste prokázali svou schopnost splácet. Jistě oceníte také fakt, že po vás poskytovatel nebankovní půjčky do 150 tisíc korun nebude požadovat spoluručitele ani zástavu nemovitostí.

Všechno si prověřte předem

Rychlá nebankovní půjčka vám tedy může velmi dobře posloužit, ale předpokladem je, abyste si všechno pořádně promysleli. V první řadě si ověřte, že firma, od které si chcete peníze půjčit, je držitelem licence od České národní banky. Ta už totiž od roku 2018 poskytovatele nebankovních půjček, tak jako bankovní ústavy, dozoruje. Tyto firmy tedy mohou půjčovat peníze lidem až na základě splnění přísných kritérií, resp. poté, co jim ČNB licenci poskytne.

Dále si pečlivě prostudujte všechny podmínky a smlouvy předem. A pokud by vám nebylo něco jasné, nechte si všechno podrobně vysvětlit. Musíte počítat s tím, že výměnou za mírnější požadavky ze strany nebankovní firmy za rychlou půjčku zaplatíte o něco víc. A údaj, kolik vás půjčka bude celkem stát, byste pochopitelně také měli vědět dopředu.

Jaké informace k tomu potřebujete?

Úvěr má přinést dlouhodobý užitek 

Všechny tyhle důležité údaje byste měli mít možnost zjistit z kalkulačky, kterou mají poskytovatelé spotřebních úvěrů na svém webu. Například jako společnost Fair Credit. V neposlední řadě pak mějte na paměti to, co před časem řekl jednatel společnosti Fair Credit Tomáš KonvičkaÚvěry, ať už jsou jakékoli, by vám podle něj měly přinášet zejména užitek, a to pokud možno dlouhodobý. „V praxi to znamená, že na úvěr si pořizuji něco, co má delší užitnou hodnotu než je doba splácení úvěru. Nikdy by neměl nastat scénář, kdy si půjčuji na zaplacení něčeho, co jsem si půjčil již dříve.“

Další Finance a ekonomika