Postižený Ondřej z Ostravy získá 50 tisíc korun

Jednatřicetiletý Ondřej z Ostravy je po úrazu na vozíku. Stále ale chce vést aktivní život, sportovat a také vystudovat vysokou školu. Aby byl samostatný, potřebuje získat nový invalidní vozík, na který mu stále chybí více než 50 000 Kč. To by se ale mělo brzy změnit. Chybějící finanční prostředky získá díky celorepublikovému projektu Konta Bariéry a společnosti Fair Credit.   

Ondřej má přerušenou míchu v oblasti hrudní páteře, a je tedy na vozík plně odkázán. Hraje stolní tenis, fotografuje a chystá se studovat na vysoké škole. „Vzhledem k životnímu stylu Ondřej nutně potřebuje lehký, a především snadno ovladatelný vozík. Na ten ale příspěvek pojišťovny zdaleka nestačí, a tak jsme se rozhodli mu potřebné peníze poskytnout,“ uvádí Lenka Jirušková, marketingová a PR specialistka společnosti Fair Credit.

Celkem získá Konto Bariéry v rámci projektu od Fair Credit zhruba čtvrt milionu „Peníze poputují celkem osmi konkrétním lidem, dětem i dospělým, z různých koutů republiky. Jsme rádi, že mezi nimi je právě Ondřej, protože svým úsilím a „tahem na branku“ si pomoc rozhodně zaslouží,“ uzavírá Kristina Jakubcová z Konta Bariéry.

 

Další Novinky ve Fair Credit