Novinka v I.B třídě: Diváci budou v poločase kopat penalty

Do nového ročníku vstupuje středočeská fotbalová I. B třída s novým partnerem i názvem, který soutěži propůjčila společnost Fair Credit. Ta pro fotbalové fanoušky připravila také diváckou soutěž, která bude probíhat při jednotlivých zápasech. O poločase vybraných utkání si fanoušci vyzkouší pocity střelce pokutového kopu, a pokud budou úspěšní, odnesou si finanční odměnu.

„Jsme velmi rádi, že se nám spolupráci se společností Fair Credit podařilo dotáhnout. Je cílená přímo na fanoušky, což nás těší a vnímáme to jako další krok k větší atraktivnosti fotbalu ve Středočeském kraji,“ řekl předseda Středočeského krajského fotbalového svazu Miroslav Liba.
Na jednotlivých zápasech proběhne poločasová soutěž. Tři vylosovaní diváci se utkají ve střílení penalt na plachtu se třemi otvory. Každý otvor bude jinak velký a také jinak finančně ohodnocený. Kdo trefí největší, vyhraje 500 korun, za prostřední velikost bude tisícikoruna a za ten nejmenší dva tisíce. „Chtěli jsme ozvláštnit fotbalové zápasy a diváky vtáhnout do hry. Finanční odměna pro úspěšné střelce může být v dnešní nelehké době něčím, co přilepší rodinnému rozpočtu,“ podotkl Tomáš Konvička, obchodní ředitel Fair Credit.
I.B třída je ve Středočeském kraji rozdělena do pěti skupin, celkem ji hraje sedmdesát týmů. Od nové sezony, která začíná 25. srpna, ponese nový název – Fair Credit I.B třída. Společnost Fair Credit se stává také partnerem ceny Fér tým. Tu získá mužstvo, které během ročníku nasbírá nejméně žlutých a červených karet.
 

Další Novinky ve Fair Credit