Nemáte na dovolenou? Dá se to vyřešit

Do takové situace se může dostat prakticky každý: prostě se vám nepodařilo našetřit na dovolenou dostatek peněz. Jenže alespoň jednou za rok si pořádně orazit je nesmírně důležité, abychom si v rámci současného, mnohdy až zběsilého životního tempa dokázali uchovat dostatek fyzických i psychických sil. Jak z toho ven?

Úvěr  a dlouhodobý užitek

Prázdniny jsou sice za námi, ale ještě nás, jak jistě všichni doufáme, čeká příjemné babí léto coby vítané posílení před dlouhou zimou. Může to být vhodný čas na několik dní dovolené pro ty, kdo si jí zatím nestihli vybrat, kdo si chtějí nějaké to volno přidat anebo třeba právě pro ty, kdo si jí letos chtěli kvůli finančním obtížím odpustit. 

Půjčovat si peníze na dovolenou je něco, co vám na těchto stránkách dlouhodobě nedoporučujeme. Jak vysvětluje jednatel společnosti Fair Credit Tomáš Konvička, je to proto, že úvěry, ať už jsou jakékoli, by vám měly přinášet zejména užitek, a to pokud možno dlouhodobý. „V praxi to znamená, že na úvěr si pořizuji něco, co má delší užitnou hodnotu než je doba splácení úvěru,“ doplňuje Tomáš Konvička.

Nicméně vzhledem k tomu, jak obrovský význam odpočinek má, stojí za zvážení, jestli pro jednou neudělat výjimku. Samozřejmě pouze tehdy, pokud jste si jisti, že budete schopni úvěr bez problémů splácet. V takovém případě vám naše společnost Fair Credit může pomoci.

 

 

Abyste měli maximální pohodlí

Náš systém je přizpůsobený tak, aby měl klient co největší pohodlí. To znamená, že jednak nemusíte nikam chodit, protože veškerou komunikaci s námi vyřešíte online z pohodlí domova. Popřípadě přijde náš obchodní zástupce za vámi. 

Ale hlavně – na účet od nás dostanete spotřebitelský úvěr ihned, resp. vám peníze přijdou během několika málo hodin. V případě, že si zvolíte hotovostní úvěr, předá vám  obchodní zástupce  peníze v hotovosti.  

Nabízíme:

  • Fajn půjčku v hotovosti od 4 000 do 50 000 korun (stálým zákazníkům až do 70 000 Kč) –  peníze vám vyplatíme přímo do ruky v pohodlí vašeho domova
  • Půjčku JONATÁN, v rámci které vám pošleme 40 000 do 150 000 korun na váš účet
  • Půjčku TETIČKA, rychlou on-line půjčka od 1 000 do 20 000 Kč

Nejenom že vám je vyřídíme bleskově, navíc jsou bez skrytých poplatků. A z naší on-line kalkulačky se hned dozvíte, kolik zaplatíte.

Chci si půjčit

Udělejte si jasno předem

Nezapomeňte na slova jednatele Fair Credit Tomáše Konvičky z úvodu článku o tom, že úvěr by vám měl přinášet dlouhodobý užitek. K tomu je nezbytně nutné, abyste měli naprosto jasno v tom, co pro vás půjčka bude znamenat a to, že ji budete schopni splácet. Mimo jiné byste si ještě před podpisem smlouvy měli pečlivě prostudovat všechny podmínky a související dokumenty a případné nejasnosti si nechat podrobně vysvětlit. Dopředu byste také měli vědět, kolik vás půjčka bude celkem stát atd. Tak pěknou dovolenou!

Další Lifestyle