Naše Fajn půjčka je nyní výhodnější!

Podívejte se, jaké novinky jsme pro vás připravili a jak si můžete půjčit výhodněji.

Nová Fajn půjčka od Fair Credit je obohacena o nové výhody. Podívejte se na novou nabídku Fair Credit a vyberte si svou půjčku na míru.

Jaké parametry jsme vylepšili?

1. Fajn půjčka + 0% úrok

Noví a doplacení zákazníci (52 a více týdnů) si u nás mohou půjčit od 4 000 Kč do 10 000 Kč bez úroku! Fajn půjčka + 0% úrok je splatná 30 týdnů.

Spočítat půjčku

2. Fajn půjčka + nižší splátky

Naši zákazníci, kteří mají doplacené min. 2 půjčky (déle než 1 rok), si mohou nově sjednat bezhotovostní půjčku. Tedy místo osobních týdenních výběrů v domácnosti mohou splácet převodem na účet. Tím pádem budou jejich splátky nižší.

Spočítat půjčku

3. Fajn půjčka + 100 týdnů – prodlužujeme splatnost skoro na dva roky!

Naši dlouhodobí zákazníci, kteří mají min. 3 doplacené půjčky, si mohou prodloužit splatnost své Fajn půjčky až na 100 týdnů. Dáváme vám více času na doplacení vaší půjčky!

Spočítat půjčku

4. Fajn půjčka + 100 000 Kč

Donedávna byla maximální výše naší Fajn půjčky 70 000 Kč. Vycházíme vám vstříc, známe vaše starosti a radosti, a proto vám nyní půjčíme více. Maximální možná půjčovaná částka u Fajn půjčky je nyní 100 000 Kč!

Spočítat půjčku

 

Ještě váháte, u které společnosti si půjčit peníze, abyste vyřešili své starosti nebo si dopřáli nějaké radosti? Ozvěte se nám – my ve Fair Credit najdeme to nejlepší řešení a vždy vám budeme blízko.

Mám zájem o půjčku

Další Finance a ekonomika