K odborným zkouškám zamíří i naši obchodní zástupci

Po zaměstnancích Fair Creditu čekají zkoušky také naše obchodní zástupce. I oni je budou skládat postupně, vše začne 15. března v Ostravě. Pro urychlení zkoušek se budou každý den konat dvě. Fair Credit přitom platí za své obchodní zástupce nejen samotnou zkoušku, ale i přípravu na ni v rámci e-learningu.

Díky e-learningu známe připravenost uchazečů o certifikaci dopředu, ke zkoušce tak mohou jen prověření lidé.„Podle našich zkušeností je e-learning velmi dobrým pomocníkem. Jak vyplývá z výsledků našich lidí u zkoušek, není čeho se bát, pokud člověk věnuje přípravě alespoň měsíc. Navíc zkoušky nás odborně posunují o velký kus dál, výrazně prohlubují vědomosti zaměstnanců i obchodních zástupců a zvyšují jejich kredit,“ zdůraznila obchodní ředitelka Miroslava Krupková.

Další Vzdělání a tipy