Jak proplout finančně náročným podzimem?

Tak nám to všem zase začíná. Prázdniny jsou v nenávratnu, skončil čas dovolených a zaslouženého odpočinku a vracíme se do zajetých kolejí – nový školní rok a nové pracovní povinnosti. Září bývá finančně náročné. Jak tímto obdobím proplout bez stresu?

Nejste v tom sami

V září je náš seznam „co musím všechno zaplatit“ opravdu nabitý – ať už je to tramvajenka pro celou rodinu, koníčky a kroužky, podzimní oblečení a boty… Přidat se může povinné ručení, pojistka domácnosti nebo servis vozu. Přes léto si mnozí z nás sáhli do svých úspor a v tom nejméně vhodném čase se navíc může porouchat auto, pračka nebo lednice. A co teď?

Rychlá online půjčka je vám nablízku

Rozumíme tomu, že ne vždy jde všechno podle představ a každý z nás se někdy může ocitnout ve finanční tísni. Hledáte nebankovní půjčku, která je rychlá a především férová? Hledáte půjčku ihned? Je tu Fajn půjčka od Fair Credit.

Jaké jsou hlavní výhody  Fajn půjčky?

  • Až 100 000 Kč v hotovosti na ruku v domácnosti zákazníka
  • Prodloužená doba splácení až 100 týdnů
  • Nižší splátky při platbě převodem na účet
  • Transparentní smlouva bez skrytých poplatků

Mám zájem o půjčku

 

Podzimní akce: Peníze hned, jedna splátka zpět!

Tak jako školáci dostávají za studijní úspěchy jedničky, Fair Credit vás odmění „jedničkou“! Za řádné a včasné splácení půjčky vám vrátí jednu splátku zpět! Pokud si sjednáte Fajn půjčku od 4000 Kč do 100 000 Kč v termínu od 30. 8. do 26. 9. 2023, po jejím řádném splacení se vám jedna splátka vrátí a celkově bude vaše půjčka ještě výhodnější. Více informací o akci ZDE.

To mě zajímá

Nebankovní půjčka, kde opravdu půjčí

Fair Credit je licencovaným poskytovatelem nebankovních půjček s více než 10letou tradicí na českém trhu. Jsme prověření a spolehliví, dodržujeme pravidla stanovená Českou národní bankou. Naše půjčky jsou fér. Klientům nabízíme tři základní půjčky: hotovostní Fajn půjčku do 100 000 Kč, půjčku Jonatán na účet až do výše 150 000 Kč a rychlou on-line půjčku Tetička do 10 000 Kč.  Přečtěte si o nás více na www.faircredit.cz.

Další Finance a ekonomika