Home office každý den? Jde to

Home office neboli práce z domova je jedním z nejoblíbenějších a nejžádanějších firemních benefitů. Kdo by nechtěl občas zůstat v teple domova a řešit pracovní povinnosti v pyžamu bez zvídavých pohledů kolegů a rušivých kancelářských elementů?! Vítejte v týmu Fair Credit!

Home office je trendem 21. století

Během epidemie covidu-19 se stala práce z domova standardem, lidé si na ni zvykli a jen stěží se vraceli do kanceláří. Podle mnoha průzkumů home office přináší více pozitiv než negativ: výrazně zvyšuje spokojenost zaměstnanců, ve velké míře i produktivitu. Lidé pracující z domova vykonají za běžnou osmihodinovou pracovní dobu více úkolů než lidé v kanceláři, nejsou totiž nikým rušeni, neztrácí čas nadbytečným povídáním a přestávkami, nezdržují se na obědě apod. Přináší nejen vyšší flexibilitu, ale také nižší náklady na dojíždění, stravování i běžný chod kanceláře.

Úspěšný je také tzv. hybridní model, kdy člověk většinu týdne pracuje z domova a pouze částečně dochází do kanceláře nebo za zákazníky. Proto je tomu řada firem (kde to profese umožňuje) nakloněna. Home office však vyžaduje určitou disciplínu.

Práce u Fair Credit mi změnila život a posunula mě dál

Pro koho je práce z domova  vhodná?

Začneme tím, pro koho není vhodná – pro věčné prokrastinátory, kteří si neumějí zorganizovat čas a stále vymýšlejí jiné činnosti, jen aby oddálili pracovní povinnosti. Není vhodná také pro ty, kdo potřebují neustálý dohled nadřízeného nebo podporu kolegů. Naopak je vhodná pro samostatné jedince, kteří si rádi organizují svůj čas, pro ty, kdo mají rádi klid na práci, kdo například neradi telefonují v přítomnosti druhých. Velmi ji oceňují rodiče malých dětí, kteří si lépe naplánují přesuny do školy a školky, na kroužky apod., nebo také ti, kdo chtějí do svého pracovního dne zakomponovat i jinou, například sportovní činnost. V neposlední řadě je home office vhodný pro ranní spáče, kteří si raději přispí a pracují třeba déle do večera.

 

Mějte home office každý den

Mezi společnosti, které podporují práci z domova, patří i Fair Credit Czech, specialista na nebankovní půjčky. Obchodní zástupci Fair Credit nejsou zaměstnanci s pevnou pracovní dobou, naopak jsou „pány svého času“, kteří si sami organizují svou pracovní agendu. Proto je tato pracovní pozice velmi oblíbená i u žen, které se zároveň zvládají postarat o děti a chod domácnosti.

Mám zájem o práci

Jako obchodní zástupci ve společnosti Fair Credit ve velké míře pracují i studenti VŠ a VOŠ, maminky na mateřské a tatínkové na rodičovské, senioři, kteří si přivydělávají k důchodu, ale i zaměstnanci jiných firem, kteří hledají fajn přivýdělek ke své práci.

Společnost Fair Credit neustále roste, a tak přijímá do svého týmu nové obchodní zástupce, a to ze všech koutů České republiky. Nabízí možnost jak práce na hlavní činnost, tak pravidelný přivýdělek nebo fajn brigádu. Požadavkem je minimální věk 18 let a SŠ vzdělání s maturitou. Na místě nejsou obavy z náročnosti této práce – pro lepší představu si můžete  poslechnout podcast o práci obchodního zástupce Fair Credit.

Zaujala vás práce z domova u Fair Credit?  Zkuste to také.

Proč pracovat u Fair Credit?

Podcasty o práci u Fair Credit

Další Vzdělání a tipy