Fajn práce z domova? Pojďte pracovat k nám

Září je novým začátkem nejen pro školáky a studenty, ale mnohdy i pro dospělé, kteří hledají změnu a restart svojí kariéry. Ať už sháníte nové zaměstnání, přivýdělek ke studiu, mateřské nebo důchodu, anebo jen fajn brigádu, u nás jste správně. Vítejte v týmu Fair Credit!

Práce na hlavní činnost i přivýdělek pro každého

Jsme nebankovní společnost Fair Credit Czech s desetiletou tradicí na trhu a licencí od České národní banky. Právě teď rozšiřujeme řady našich obchodních zástupců a rádi mezi sebe přijmeme i vás. Nabízíme možnost jak práce na hlavní činnost, tak pravidelný přivýdělek.

Pro koho je práce „obchoďáka“ vhodná?

  • jako hlavní zaměstnání nebo jako „vedlejšák“ pro každého
  • pro studenty VOŠ a VŠ jako fajn brigáda ke studiu
  • pro maminky jako přivýdělek k mateřské
  • pro rodiče jako přivýdělek k rodičovské
  • pro seniory jako přivýdělek k důchodu

Práce u Fair Credit mi změnila život a posunula mě dál

Každý jsme jiný, ale tato práce je vhodná pro nás všechny!

Jediné požadavky jsou minimální věk 18 let, SŠ vzdělání s maturitou, chuť učit se novým věcem a komunikovat s lidmi. Nemusíte se obávat náročnosti této práce, vykonávají ji i naši kolegové jako přivýdělek při invalidním důchodu, maminky s malými dětmi nebo senioři v důchodu, kteří díky ní zahání nudu a udržují si pravidelný kontakt se zákazníky, většinou velmi přátelský.

Proč pracovat u Fair Credit?

To mě zajímá

Fajn přivýdělek z domova

Tato pozice je časově flexibilní. Naši obchodní zástupci pracují podle svých časových možností a sami si řídí svou agendu. Budete tak pány svého času. Navíc nemusíte sedět 8 hodin denně v kanceláři, ale práci budete vykonávat z domova a také schůzkami s klienty.

Pro lepší představu si můžete také poslechnout podcast o práci obchodního zástupce Fair Credit.

Nechcete nikam chodit? Pracujte online!

Pakliže je „home office“ vaše oblíbené slovo a v online světě jste jako doma, můžete si zvolit pozici prodejce online půjček! Využijte své znalosti práce na internetu a sociálních sítí a vydělávejte si z pohodlí svého obýváku! Hledáte fajn práci naplno nebo jen na „částečný úvazek“ – už jste ji našli!

 

Využijte našich kampaní

Abychom podpořili naše obchodní zástupce, pravidelně připravujeme akce, které napomáhají k zisku nových kontaktů a zákazníků. Právě teď běží naše podzimní kampaň „Peníze hned, jedna splátka zpět“ – pokud budou zákazníci řádně a včas splácet svoji Fajn půjčku, vrátíme jim 1 splátku zpět. Využijte našich akcí, kdy máte možnost dosáhnout na vyšší provize!

 Mám zájem o práci

Další Vzdělání a tipy