Chcete zkusit něco nového? Pojďte pracovat k nám

V dnešní době poznamenané epidemií koronaviru není jednoduché najít si práci. Obzvlášť takovou, kde nemusíte denně dojíždět do kanceláře a pracovat „od nevidím do nevidím“. Pokud hledáte výdělek s flexibilní pracovní dobou, jste na správné adrese.

Staňte se naším obchodním zástupcem

Společnost Fair Credit Czech jako stabilní a spolehlivý poskytovatel nebankovních půjček přijímá do svých řad nové obchodní zástupce. Rádi do svého týmu přivítáme i vás. Práce obchodního zástupce je opředena mnoha mýty. Můžete mít obavy, že budete muset oslovovat lidi na ulici a shánět zákazníky, kde se dá. Možná se obáváte, že budete zavázáni k určitým měsíčním výsledkům. Ani jedno z toho není v případě práce obchodního zástupce pro Fair Credit pravda!

Chci se stát obchodním zástupcem

Žádné závazky, flexibilní pracovní doba

Jako obchodní zástupce budete sami sobě šéfem. Nikdo vám nebude určovat, kolik hodin denně musíte pracovat – tato práce je velmi flexibilní. Pracovat budete tehdy, kdy sami chcete. Na 100 %, nebo jen na pár hodin denně. Proto se tato práce dá skloubit například se studiem, s mateřskou dovolenou, s vyzvedáváním dětí ze školky a z kroužků, s brigádou, jako přivýdělek k důchodu a tak dále. Sami si můžete zvolit, které dny budete pracovat a kolik času práci věnujete.

Nadstandardní příjmy, pravidelné provize

Naši obchodní zástupci se u nás mají dobře. Podle nedávného průzkumu agentury STEM/MARK je se svojí prací obchodního zástupce Fair Credit spokojeno 89 % z nich a se svým obchodním zástupcem je spokojeno 98 % našich klientů. Podívejte se zde, kolik si u nás můžete vydělat. Provize vám budou vypláceny pravidelně každý týden. Navíc vás čekají mimořádné odměny a mimořádné provizní akce. Zkrátka si u nás značně vylepšíte svůj rodinný rozpočet.

Pomůžeme vám

Nemějte obavy, že začátky naší spolupráce budou příliš těžké. My vám se vším pomůžeme. Připravíme vás na složení povinné odborné zkoušky. Všechny náklady s tím spojené za vás uhradíme.

Více o práci obchodního zástupce

Oslovila vás naše nabídka? Pak vás čekají tyto kroky:

  1. Po úspěšném složení povinné odborné zkoušky u České národní banky se stáváte naším certifikovaným obchodním zástupcem.
  2. Předáme vám první kontakty na zákazníky, se kterými se domluvíte na dalším postupu.
  3. Budete si postupně rozšiřovat okruh svých klientů. Z každé uzavřené půjčky a z každé vybrané splátky získáte provizi.
  4. Nápomocnou rukou vám bude váš obchodní manažer.
  5. Pokud se vám pozice obchodního zástupce bude líbit, nic vám nebude bránit v dalším kariérním postupu.

V případě zájmu o práci obchodního zástupce nás neváhejte kontaktovat!

 

Co musí splňovat obchodní zástupce?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • příjemné vystupování
  • chuť pracovat s lidmi

Chci se stát obchodním zástupcem

Další Finance a ekonomika