Česká společnost Fair Credit vstupuje na Slovensko

Na první zahraniční trh vstupuje česká společnost Fair Credit, která se zabývá poskytováním drobných nebankovních půjček. Od 1. října nabízí své finanční služby i v sousedním Slovensku. Hned tři pobočky byly dnes slavnostně otevřeny v Bratislavě, Trenčíně a Žilině.  

„Chceme se stát leadrem na slovenském trhu, udávat trendy v oboru, především využíváním moderních technologií a férovým přístupem ke klientovi,“ uvádí generální ředitel Fair Credit Ondřej Sychrovský. V Čechách se jim tento cíl daří plnit na jedničku; za rok a půl existence společnost dokázala vybudovat silnou obchodní síť a vyrůst na pozici 3. největšího poskytovatele nebankovních půjček v zemi.
I plány pro Slovensko jsou smělé: do konce roku, tedy za pouhé tři měsíce, na 2 000 nových zákazníků, do března 2015 otevření dalších tří poboček. „Sázíme na čerstvé zkušenosti s budováním obchodní sítě v České republice, které přizpůsobujeme slovenským specifikům v legislativní oblasti,“ dodává Sychrovský s tím, že stejně jako v ČR i na Slovensku chce být Fair Credit vyhledávaným a seriózním zaměstnavatelem.
Rychle a férově
Služby Fair Credit využívají především lidé, kteří potřebují půjčit peníze rychle. „Naši zákazníci se mohou spolehnout na zázemí silné a důvěryhodné finanční společnosti a otevřené, férové jednání,“ uzavírá Ondřej Sychrovský. Lidé si podle průzkumu společnosti nejčastěji půjčují na nákup spotřebního zboží, doplatky energií či na vyřešení finančního nedostatku v podnikání.
 

Další Novinky ve Fair Credit